– Я тобі жінка чи безкоштовна нянька для дитини? Вибирай, з ким ти хочеш бути далі – я чи дитина?! – нарікала моя молода коханка Марія

Я вдівець, у 2020 році померла моя кохана жінка Любка. Загалом, у неї завжди були проблеми зі здоров’ям, кволий організм. І якщо я міг легко перенести кашель чи високу температуру, то Люба вже випадала з життя, грубо кажучи. 

Тому наша донечка Рита дуже пізня дитинка. Любі було 35, а мені 38, коли Бог послав нам цю прекрасну донечку. До того ми майже 15 років лікувалися, здавали аналізи, пили різні пігулки та навіть зверталися за допомогою до нетрадиційної медицини. І що нам тільки не робили – заварювали чаї, викачували яйця, читали молитви та знімали вроки. 

Люба вже сама не вірила, що колись стан мамою. Але в момент, коли ми хотіли опустити руки, то на тесті на вагітність з’явилися 2 омріяні смужки. 

Однак, лікарі попереджали, що ця вагітність має багато ризиків як для дитини, так і для жінки. Навіть пропонували зробити аборт.

– Ні, нехай краще мені погано буде всі ці 9 місяців, але я від дитини не відмовлюся. 

Тоді вже Люба більше жила в лікарні на збереженні, ніж у нашій квартирі. Останні 2 місяці взагалі не могла піднятися з ліжка та піти в туалет. Я часто працював вночі, бо весь день приділяв Любі увагу. Те принести, те забрати, за руку тримати, коли вона йшла на вулицю.

На щастя, Рита народилася здоровою. Але у Люби геть здоров’я підкосило, було важко взяти навіть дитинку на руки та погодувати. І я бачив, що жінка гасне на очах, наче та свічка.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Спершу Люба почала втрачати вагу, пропадало молоко, випадало волосся. А коли донечці виповнилося 2 роки, то Люба померла. Я сам не знав, куди дітися і що робити. Моя мама часто приїздила додому, допомагала няньчитися з донькою. Чесно, тоді здавалося, що це все дурний сон. От я прокинуся, а Люба на кухні готує сніданок, Ритка грається спокійно. 

І мене від чужих жінок так шарахало, наче током. Не хотів ні з ким бачитися, не говорив. Хоча друзі та знайомі намагалися мене звести з якоюсь фіфою.

– Ти чоловік, тобі потрібна якась любов, ласка, турбота.

– Нічого не треба, хіба залиште мене в спокої! 

Однак, недавно навіть моя мама почала говорити за нові стосунки:

– Сину, жінка не тільки тобі, але й дитині потрібна. Вона дівчинка, повинна бачити маму. Навіть не рідну, але ж приклад гарної родини! 

– Ну але…

– Повір, не треба до кінця життя в монахах ходити. Твоя Люба точно не хотіла б для тебе такого життя. 

Пошепки

І я зрозумів, що треба якось рухатися далі. Бо я тільки один чоловік, не можу дати все необхідне дитині. Їй дійсно потрібен приклад жінки, аби з нею говорила на ті жіночі теми. Не думаю, що я зможу порадити доньці, як з хлопчиками зустрічатися, попліткувати. Ну ви розумієте, що я маю на увазі. 

Якраз на дні народженні товариша я зустрів Марію. Вона мені чимось нагадала покійну жінку – така хохотушка, весела, дуже приємний голос та зовнішність. 

І я вирішив її запросити на побачення. Звісно, переживав, аби вона не відмовила через дитину. Однак, Марія з радістю погодилася. Ми дуже добре провели разом час, розповідали багато веселих історій. 

Потім вже почали гуляти утрьох, я брав з собою Риту. Ми ходили у ресторани, в парки розваг, кінотеатри чи просто в нас на квартирі дивилися мультики. І вже Марія почала у нас залишатися на ніч, між нами були ближчі стосунки. 

Я гадав, що от нарешті з’явився шанс збудувати міцну та чудову родину. Що Марія стане для Рити справжньою, турботливою мамою. Тому вже думав про те, аби купувати обручку. 

Але декілька днів тому Марія вирішила сама зі мною поговорити… про доньку:

– Слухай, я розумію, що в неї нема рідної мами. Але, знаєш, я не збираюся брати на себе цей тягар виховання

– Тобто?

– Ну от хочу, аби нас було тільки 2 – ти і я. 

– Але я не можу просто так взяти та відцуратися від доньки.

– Віддай її мамі, вона ж рідна бабуся. А ми будемо приходити у гості на вихідних, забиратимемо на свята. 

Така пропозиція Марії мене дуже шокувала та засмутила. Ну як я можу відмовитися від Рити заради іншої жінки? Вона ж моя єдина донечка, рідна кровинка! 

З одного боку, я люблю Марію та хочу, аби вона стала моєю жінкою. Однак, не готовий відмовитися від Рити. Як це так? Кинути дитину заради жінки? Та це великий гріх!

Що мені робити? Варто кинути Марію чи поговорити з нею ще раз про Риту?

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector