Я тринадцять років чекала на пропозицію від коханого. А він мені такий сюрприз зробив

Коли я знайшла в шухляді чоловіка каблучку – надзвичайно зраділа. Нарешті! Ми вже тринадцять років разом, скільки можна чекати? Тим паче днями я планувала святкувати свій ювілей 35 років. Вочевидь, Олег вирішив зробити пропозицію на святі.

Як я готувалась. Знала, що подвійна подія буде. Ми зібралися з друзями в ресторані. Все було так гарно. А я, як на голках чекала – ну, коли вже? Та вечір минув і нічого не сталося. Приховувати розчарування мені було важко. Вдома не витримала і спитала коханого:

 – А чому ж пропозицію не зробив? Ти ж збирався.

 – З чого ти це взяла?

 – Каблучку знайшла в шухляді.

 – О, люба, мені так шкода.

 – Чого?

 – Вибач, я не хотів тобі псувати свята. Бачив, як ти готувалась. Каблучка не для тебе.

 – А для кого ж?

 – Я йду до іншої.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я вухам своїм не вірила. І це після всього. Я була поруч із ним навіть у найважчі часи, не покинула, коли не мав ні копійки, допомагала будувати бізнес. І от яка  відповідь? Коли став успішним – знайшов молоду. Його новій пасії було всього 22 роки. Звичайно, гарніша і стрункіша. Їй пропозицію він зробив вже за тиждень після нашої розмови.

Пошепки

Я була в розпачі. Не знала, як в такому віці починати все з початку. Де знайомитись з хлопцями? Коли? А в мене ж такий вік, дітей треба терміново народжувати.

Та минуло кілька місяців і я помітила, що до мене залицяється колега. Ми вже давно дружили, та я ніколи його не сприймала, як чоловіка. А раптом він сказав:

 – Я завжди тебе кохав. Просто знав, що ти свого не покинеш.

Я ризикнула і ми почали зустрічатись. А за три місяці розписалися. Майже відразу я завагітніла. Народила чудового синочка Назара. Зараз, роки минули і я дуже щаслива, що все саме так склалося. Та нещодавно я зустріла стару подругу. Раптом вона сказала.

 – А ти Олега бачила?

 – Ні, вже сто років.

 – Він наче старий дід вже. Його дівка витягнула з нього всі гроші й покинула. 

 – А діти є?

 – Які діти. Вона сказала, що до 30 не народжуватиме. А тоді почала звинувачувати, що він по клубах з нею ходити не хоче і взагалі – надто старий. Тож тепер бідний і самотній.

 – Ну, що я можу сказати. Це його вибір.

Мені навіть шкода стало Олега. А потім згадала, як страждала. Думаю, що все чесно! А ви як вважаєте?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector