– Я цю задачу за 5 хв. розв’яжу! – Я прибирала в американському кафе, та стала зіркою наукового світу

Ми з чоловіком давно думали про переїзд в іншу країну. Науковцям надзвичайно важко досягти успіху в Україні. Та й платять копійки. Насправді це доводить до депресії, особливо, коли ти автор наукових праць і серйозних винаходів. 

Я фізик, багато років викладала в університеті. Чоловік – біолог і також викладач. Ми довго не наважувались все покинути й розпочати нове життя. Та початок війни став поштовхом. Спочатку поїхали до Польщі. Та потім подали документи на проживання в США. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Так сталося, що після переїзду чоловік легко знайшов місце в тамтешньому університеті. Та мені не так пощастило. А сидіти без роботи аж ніяк не могла, адже ціни в США надзвичайно високі, лише за невеличку квартиру ми віддавали шалені гроші. Тож після тривалих пошуків та невдач, я пішла працювати в кафе прибиральницею. І це з усіма своїми нагородами та досвідом роботи. 

Кафе знаходилось неподалік від студентського містечка. Це було зручно, адже я часто бачилась з чоловіком. І ось одного разу вже перед самим закриттям я ніяк не могла почати прибирати. А все через одного діда, котрий нічого не їв, лише каву пив і щось там писав. Я підійшла, аби попросити швидше покинути заклад.

 – Зачекайте хвилинку! Я мушу зрозуміти цю задачу!

 – Яку? Покажіть? – Я зазирнула в його нотатник.

 – О, я цю задачу за 5 хвилин розв’яжу!

Пошепки

 – Та невже? Дам вам 100 доларів, якщо це зробите!

 – Запросто.

Я сіла і вже на кілька хвилин розписала йому задачу. 

Він дивився на мене з таким подивом, що й слова сказати не міг. Тоді дав мені 100 доларів і пішов. Я раділа, наче мала дитина. Наступного дня дід повернувся. Він покликав мене і сказав:

 – Ви станете співавтором моєї статті у відомому журналі. Прибуток поділимо на двох. І що такий талановитий фізик тут робить? Ходімо зі мною! У вас буде значно краща робота!

Так я стала зіркою наукового світу в США. Тепер працюю з відомим американським фізиком, якого колись зустріла в кафе.

А ви вірите в такі доленосні зустрічі?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector