– Я твоїй мамі підгузки не мінятиму! Самий дбатимеш! – Я не зла людина, та життя собі псувати не збираюсь

Чомусь в нашому суспільстві склався стереотип, що доглядати дітей й старих має лише жінка. Я з цим категорично не згодна і не збираюсь сидіти зі свекрухою.

Коли свекор загинув, мій чоловік на заробітках був. Все впало на мої плечі. Я розривалась між роботою, дітьми й підготовкою до похорону. А коли чоловік повернувся – все було готове! Поїхати знову за кордон Ілля вже не міг, почалась війна. 

Після втрати чоловіка свекруха також почала хворіти. Щодня дзвонила й вимагала, аби я до неї приїхала. Часом я це робила, та неохоче. Річ у тім, що Тамара Михайлівна завжди до мене погано ставилась. Вона була проти нашого шлюбу й не приховувала цього. Часом навіть казала мені:

 – В Іллі такі дівчата гарні були, не розумію, чого він тебе обрав!

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Уявіть, я це чути. Та нещодавно ситуація зі старою погіршилась. Вона вийшла на вулицю, послизнулась і впала. Рентген показав, що зламане стегно. В такому віці – це критичний діагноз. Та чоловік поводився зовсім спокійно, він не мав сумніву, що я доглядатиму його маму. Якось заявив:

 – Заберемо її до нас, щоб тобі легше було, а наш син, вже дорослий, нехай переїжджає в її квартиру.

Пошепки

Ці слова мені зовсім не сподобались. Вирішила відразу розставити всі крапки над “і”.

 – Любий, я твоїй мамі підгузки не мінятиму! Хочеш – роби це самий, або ж наймай людину.

 – Але ж я чоловік, як ти собі це уявляєш?

 – Нормально, це твоя мати!

Ілля с страшенно ображений на мене. Найняти доглядальницю він не може. Це надто дорого, а в нього зараз нормальної роботи немає. Нещодавно заявив, що я погана дружина, адже залишаю його з проблемою сам на сам.

Скажіть, маю я доглядати свекруху, котра до мене погано ставилась чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector