Я утримую всю родину. Адже в Олексія постійно нема грошей. Всю зарплату він витрачає не на гульки чи друзів, а гірше!

У мого Олексія за спиною два невдалі шлюби. 

З першою жінкою він розлучився ще у 2011 році. Разом у них є син Володя. Інна після розлучення поїхала в Польщу на заробітки, в Україну рідко приїздить. Не дивлячись на те, Олексій платив їй аліменти. Володя тоді жив з бабусею, Ольгою Василівною (мама колишньої Інни). Вона часто забороняла Олексію бачитися з сином. 

І от зараз Володя навчається у коледжі. Хлопець хоча і розумний, але не зумів пройти на стипендію. Ще й до того, місць у гуртожитку не вистачило. Тому і за коледж, і за оренду кімнати у квартирі платить Олексій. Бо він його тато і повинен! Але Інна працює в Польщі, не могли якось поділити фінанси чи що? 

Олексій казав, що у нього не було таких сильних почуттів до Інни. Одружилися, бо вона на 4 курсі завагітніла. Трималися заради дитини, але щось у них не клеїлося. 

У 2013 році Олексій одружився з Вікторією. Вона була молодша від нього та від мене навіть. Спершу все було класно, цей романтичний період стосунків. Через 3 місяці одружилися та розписалися. Потім Віка народила доньку Софію. І тоді між ними почалися сварки, переважно через гроші. Адже, на скільки я знаю, Вікторія постійно хотіла, аби Олексій утримував родину. І тут мова не йде про звичайні потреби на прожиття, а ще розваги, шопінг, відпочинок закордоном, походи у салони краси. 

І вони прожили разом тільки 2 роки. Віка зараз живе з другим чоловіком. Звісно, він при грошах, має мережу ресторанів. Але колишня все одно вимагає від Олексія захмарні аліменти. Бо то їй доньці треба купити якісь дуже і дуже дорогі речі, віддати у приватний (елітний) садочок, відвезти на море у Болгарію чи Єгипет. 

Пошепки

Словом, майже вся зарплата йде на утримання дітей. Як не одному треба заплатити, то іншому. Через такі аліменти ми навіть не можемо собі нікуди виїхати, навіть банально в той Буковель. 

Тому так виходить, що всю родину утримую я. Оплачую комунальні, купую продукти та одяг. Добре, що у моїх батьків є дача, і вони цього літа буквально нас годували домашніми заготовками з городу. 

Чесно, я так хочу, аби хоча б раз Олексій купив щось мені. Банально туш чи помаду або ж нещасний вазонок. І не чути його докорів “діти всі гроші забрали, вибач”. На другу роботу поки не виходить влаштуватися, бо як такого підробітку ніде нема. 

Ось так виходить, що він на Володю та Софійку витрачає всі гроші, а на нашого Захарчика ніц не залишається. Він навіть не може йому купити якісь фарби чи альбом, аби син вчився малювати. 

От як мені бути? Піти до суду, аби зменшити суму тих аліментів чи що?

На Вашу думку, як родині владнати це питання з фінансами? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector