Я важко пережила зраду чоловіка. А потім ще й рідна донька так підло зі мною вчинила. Досі не розумію, що за мені таке покарання?

Я гадала, що Олексій – то моя доля на все життя. У нас була чудова родина, хороші стосунки. Я народила здорову та красиву донечку Богданку. 

До речі, після декрету я думала вийти на роботу. Однак, Олексій був проти:

– Ти що, будеш за мінімалку працювати? У мене і так свій бізнес, ми при грошах. Краще сиди вдома з дитиною, а я гроші зароблятиму. 

І я дослухалася до такої поради чоловіка. Він заробляв, розвивав бізнес. А я вдома хазяйнувала, з донечкою няньчилася. Їсти готувала, прибирала, з подругами ходила на прогулянки, Богданку відводила до школи та на різні гуртки. 

Олексій ні копійки на мене не жалів, ніколи не дорікав, що я так вдома сиджу. Ми їздили на відпочинок закордон, були в Єгипті, і в Туреччині. 

Однак, за 15 років наші стосунки дали тріщину.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Чоловік почав “затримуватися” на роботі, пізно приїздив додому. Звісно, від нього несло алкоголем або ж жіночими парфумами, а на сорочці відбитки губної помади. Ховався в іншу кімнату, коли до нього хтось телефонував. 

Я здогадувалася, що у нього є коханка, але думала, що це мине. Олексій одумається та знову повернеться в родину, ми почнемо все спочатку. Я була готова забути про зраду та дати чоловікові другий шанс. 

На жаль, Олексій першим заговорив про розлучення:

– Зрозумій, з Ритою мені набагато краще. Вона не сиділа роками вдома, як ти. От ким ти стала? Хатня робітниця! Мені така жінка не потрібна. 

– Але я це для тебе робила. Ти сам був проти, щоб я на роботу виходила. 

Пошепки

– А ти б могла здогадатися. Роками сиділа у мене на шиї, гроші тягла. Все, даю тобі годину, аби ти всі свої речі зібрала. 

Квартира, машина та бізнес були записані на Олексія. На щастя, я мала свою невеличку квартирку, однушку в спальному районі міста. Правда, меблі старі, без ремонту і техніка ледь-ледь працює. 

Але найбільше мене боліло серце за доньку. Богдана навідріз відмовилася йти зі мною на квартиру, захотіла залишитися з батьком. Адже в нього були всі гроші. Захотіла – він новий телефон подарував, купив дорогий одяг та косметику. 

– Ма, ну з мене потім всі однокласники насміхатимуться. Ти навіть роботи не маєш, на які гроші ми будемо виживати?

– Доню, тобі гроші батька дорожчі за мене?

– Ні, мамо, просто я хочу жити в достатку. А це мені може дати тільки батько. 

Я знайшла роботу, працюю фасувальницею на заводі та ще мию підлоги після зміни. Заробляю не так багато, але на життя вистачає. Звісно, тепер я не купую ікру чи дорогу рибу, не ходжу в ресторани та не одягаюся у модні речі.

Донька наче мене соромиться. Тільки в суботу прийде в гості, принесе тортик, ми вип’ємо чаю і все. Хоча я щодня до неї телефоную, запитую, як справи. 

Мені не так боляче за зраду чоловіка. Бог йому суддя, хай живе-поживає з тою молодою Ритою. 

Просто до сліз образливо за вчинок доньки. Чому Богдана так відцуралася від мене? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector