Я влаштувала гучний скандал, коди дізналась на що мій брат хоче витратити 8 тисяч доларів.

Сашко – мій брат. Попри те, що йому вже 30, поводиться як маленька безвідповідальна дитина. Він досі не має власного житла та нормальної роботи. Постійно підробляє то вантажником, то таксує. Іноді може працювати охоронцем на будівництві. 

При цьому у них з Віталіною скоро народиться друга дитина. Вони не переймаються, де брати гроші. Сподіваються, що їм вистачить тих виплат від держави. Так ще й наша мама допоможе фінансами. Вона і для першої дитини купила майже все необхідне: одяг, коляску. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І от наче і дорослі люди, а грошима не вміють розпоряджатися. У Віталіни новий айфон, взятий в кредит, брат витрачає багато грошей на спінінги та ігри. А сина одягають в секонд-хенді. В хлопчика немає навіть нормальної іграшки. Я періодично купую Матвійку одяг. Ось нещодавно подарувала пару кофтинок і штанів.

– Могла б просто гроші дати. Я сама знаю, що потрібно моєму сину, – заявила мені зовиця

– Невже? І на що б ти їх витратила? На речі собі?

Ми з Віталіною ніяк не можемо знайти спільну мову.  Так ще й брат поводиться легковажно. 

Я живу з мамою, сплачую комунальні рахунки, купую продукти, так ще й відкладаю гроші на свою квартиру. В мене хороша робота. Начальник платить в доларах зарплатню на картку. За трохи більше ніж рік я вже відклала 8 тисяч доларів. Звісно ж на всьому економила. Не їздила на відпочинки, не робила в салоні манікюр. Хочу купити собі однокімнатку квартиру в нульовому циклі. Поки її добудують, я встигну заощадити ще й на ремонт. Буду жити сама. Хоч мені всього 26, але я дуже амбіційна. 

Однак брат дізнався про мої гроші і прийшов до мене з заявою. 

Пошепки

– Віддай краще мені ті гроші. Я краще на що їх витратити. 

– Я знаю на що ти їх витратиш. На свої іграшки. А ти, між іншим, вже дорослий. Маєш вагітну дружину і сина.

– Я що не можу жити у своє задоволення?  

На захист брата звісти ж стала мама.

– Ну позич ти йому ті гроші. Тобі що шкода? Давай я візьму кредит, щоб віддати тобі?

– Ні, мамо, я сама заробляла ці гроші, відкладала на квартиру. Я не віддаватиму свої накопичення брату. 

Вони мені влаштували такий скандал. Дорікали, що я егоїстка. Тому я зібрала речі і з’їхала до подруги. Вона якраз шукала з ким можна орендувати квартиру. Переїзд не вдарив по моїй кишені, адже на ці гроші я утримувала маму.

А брат з дружиною переїхали до мами. Бо їх вигнала хазяйка через те, що вони не сплачували оренду та комуналку вже близько двох місяців.

Мені навіть школа маму. Адже їй тепер треба утримувати дорослого сина, невістку та двох онуків. І  я не знаю, що мені робити. Як допомогти брату встати на правильний шлях?

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Diana
Adblock
detector