Я власниця двох квартир в Ужгороді. Свого часу в двокімнатну пустила сина з невісткою, вони живуть і ні про що не турбуються взагалі, дитину виховують. Та нещодавно я зустріла невістку і зрозуміла, чому син мені фінансово не допомагає

Вже давно я маю дві квартири в Ужгороді. Одна – від бабусі дісталася, іншу я купила, коли з Італії приїхала. Планувала, що здаватиму її, аби мати додатковий дохід.

Та згодом син мій зібрався одружуватись і вмовив мене:

 – Ну що я буду житло в інших людей винаймати. Пусти нас у квартиру, а згодом, я стану на ноги й допомагатиму тобі.

Звичайно, я погодилась. Хотіла, щоб в сина все добре було та й про онуків мріяла, але розуміла молоді без житла не наважаться на дітей.

Але тоді в нас було нормальне стабільне життя, я мала підробіток і ще трохи грошей, які залишились з Італії. Та раптом захворів мій чоловік. Я не могла опустити руки й витратила все до копійки на його лікування. Син допомогти не мав змоги, адже в нього щойно народився хлопчик. Врешті чоловік помер. А я не знала, як пережити цю втрату. 

Та на мене чекав черговий удар. Раптом мене звільнили з роботи через пенсійний вік. В мене була лише щомісячна виплата в 4500 гривень. Ледве кінці з кінцями зводила. Я все чекала, коли ж вже фінансова ситуація в сина покращає. Розраховувала на його допомогу. Та марно. Хоча він полюбляв вихвалятися, що має зарплату у 2 тисячі євро, мені з тих грошей не діставалось нічого. Лишень цукерки міг придбати, коли приїжджав. 

А одного разу в мене зламалася пральна машинка. Я – людина вже не молода, прати руками мені дуже важко. Тож зателефонувала синові:

 – Допоможи пралку купити. Я знайшла дешеву, всього 7 тисяч гривень.

 – Так візьми в кредит. Розумієш, я щойно дружині телефон купив, взагалі грошей нема. Або зачекай трохи.

 – Та я вже давно чекаю, та допомоги від вас нема. Може хоч поховаєте пристойно.

Пошепки

 – Ти не розумієш, нам дуже важко. А ти одна, що тобі треба?

Ці слова мене образили. А наступного дня просто в місті зустріла невістку. Вона йшла з салону кваси, вся нарядна і гарна, фотографувалась на свій новий телефон.

 – І скільки такий коштує? – Не витримала я.

 – 75 тисяч гривень!

Я мало не впала. Ну, як такі гроші можна витрачати на ці дурниці. І заради чого? Невже старий телефон не дзвонив? Тоді я прийшла додому і прийняла важке рішення. Наступного дня зателефонувала дітям і сказала:

 – Або ви платите гроші за оренду, або вам доведеться переїхати.

 – Ти що? В нас діти малі.

 – Нічого, ви ж гарно заробляєте.

Вони переїхали й тепер зі мною не говорять, навіть внуків не привозять. А я пустила у квартиру переселенців, які охоче платять 10 тисяч гривень. Для мене це величезне полегшення. Хочу навіть ремонт розпочати. Але страждаю через докори сумління – невже я помилилась?

Треба було виганяти дітей чи ні?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector