Я врятувала шлюб онуки – і вона не перестає дякувати. Знаєте, яку я їй пораду дала?

Зі своїм чоловіком я живу у щасливому шлюбі вже 57 років. Всі довкола дивуються, як нам це вдається, адже знають в обох у нас характери не цукор. А насправді все дуже просто – ми дбаємо про наші стосунки, оберігаємо їх.

А сучасна молодь зовсім не цінує шлюб. Ніхто не тримається за кохання, щось трохи йде не так – і біжать розлучатись. Навіть те, що діти є – їх не зупиняє. Молодь не може збагнути – життя разом – це важка праця. Уявіть, дві зовсім чужі людини починають жити в одній оселі. Треба звикати до правил іншого, шукати компроміси, навіть якщо щось не влаштовує. 

От і моя онука рік тому прибігла в сльозах і заявила:

 – Я розлучаюсь з Дмитром. Більше не можу!

 – А що сталось?

 – Ми сваримось щодня.

 – А що не так? Він зрадив чи що?

 – Ні, через дрібниці сваримось. 

 – І що тепер розлучатись? 

 – А як бути? Я ще й вагітна.

Пошепки

Я не могла повірити в те, що чую. Моя вагітна онука ладна була зруйнувати шлюб в перший же рік подружнього життя. Ще й залишити дитину без батька. Ну як так можна?

Тоді я заварила їй трав’яний чай, заспокоїла. Сіла біля неї й сказала.

 – Рідна моя, от я з дідом живу разом 57 років. Думаєш в нас все завжди добре? Думаєш ми не сваримось?

 – А хіба ні?

 – Ми мало не щодня сперечаємось. Та є в нашому домі правила, які я встановила відразу після весілля. Так мені моя мама порадила.

 – Які ж?

 – Ніколи не лягати спати у сварці. Хай би як образливо було – сідати за стіл перемовин і по черзі розповідати кого й що не влаштовує. Без спілкування не вдасться порозумітися! А потім запитати себе – чи справді ці образи такі страшні, що варто ризикувати сім’єю? Спробуй ввести ці правила у своєму дому. Якщо це не допоможе – розлучишся.

Вона дослухалась і вже за місяць прибігла дякувати із цукерками. Зараз у них вже донька народилась, а я щаслива прабабця. 

Тож не поспішайте розлучатися. Цінуйте й оберігайте свій шлюб!

А як вам вдається миритися із партнером? Діліться секретами!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector