Я вийшла заміж за чоловіка з дитиною. Якби ж я тільки знала, чим для мене це обернеться – ще сім разів подумала б наперед!

Мені 32 роки, нещодавно я вийшла заміж за чудового чоловіка. Спільних дітей у нас ще немає, але він виховує хлопчика від свого першого шлюбу. 

З Андрійком я досить швидко знайшла контакт, тому майже кожні вихідні ми проводили утрьох, як справжня сім’я. Найбільше любили ходити в кіно, гуляти парком і їздити на пікніки за місто. Звісно, я стараюсь не дуже нав’язуватись дитині, бо все ж я для нього чужа людина, але стосунки в нас хороші, дружні. 

Усіх влаштовувало, що Андрій проводить з нами вихідні і довгі відпустки. Прожили ми так два роки, а потім у колишньої мого чоловіка з’явились якісь проблеми з головою.

– Віко, нам треба поговорити, — сказав якось мені Костя. – Я говорив з Інною, з мамою Андрія… Словом, вона проти, щоб ви спілкувались. Вона навіть не хоче, щоб ви розмовляли, якщо чесно…

– Ну, і що ти мені пропонуєш? – запитала в нього я, не розуміючи, до чого ця розмова.

– Я тут так подумав, може ти будеш десь гуляти йти, коли я Андрійка до нас у квартиру запрошувати буду?

– Оце тобі на! А нічого, що це моя квартира? Дожились! Через бзики якоїсь мадам, яку до цього все влаштовувало, я маю на лавці під будинком сидіти! Якщо для тебе це так важливо – зустрічайся з Андрійком десь на нейтральній території. 

Пошепки

– Як це так? А ночувати де я його залишу?

– Ти такий цікавий! Як мала дитина, їй Богу! Хочеш, щоб було по-твоєму — звернись до суду. Нехай там вирішують, хто і як з дитиною спілкуватись буде. Я через твої минулі помилки не збираюсь собі життя псувати. Зрозуміло? – випалила я.

Я ніби й розумію почуття Кості, але його поведінка — справжня загадка для мене. Поки він возив сина за кордон — Інна мовчала. Коли дорогі подарунки дарував — теж питань не було. А от вона вже собі щось накрутила, і думає, що всі під неї підлаштовуватись будуть. Я не збираюсь свої стосунки ділити на трьох!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Що робити в цій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector