Я випадково познайомилась з коханкою мого чоловіка. А тоді місяці думала, як помститися. І вигадала чудовий варіант

З Сергієм я у шлюбі вже 16 років. В нас є донька Злата, котрій вже 14. Мій чоловік далеко не ідеальний. Він має гарну роботу, високу зарплатню, але зовсім не може встояти перед слабкою статтю. Скільки разів мені розповідали про його зради. Кілька років тому я не витримала:

 – Уяви, як твоїй донечці із цим живеться! Ти ж для неї приклад чоловіка!

Він благав пробачити. Обіцяв, що виправиться. І я дала йому останній шанс. Та нещодавно напередодні Дня Валентина знайшла в його портфелі сережки – дорогі, золоті з діамантами. Я думала, що вони для мене. Адже він ніколи не робив мені дорогих подарунків. Та на свято їх так і не отримала. А тоді побачила прикрасу на одній молодій особі. Дівчина прийшла на манікюр в салон краси, в якому я працювала адміністратором.

 – Ой, які у вас гарні сережки!

 – Це мені коханий подарував на День Валентина!

 – Надзвичайний подарунок. Цінуйте його!

 – Так, лиш він ніяк не покине свою дурепу дружину! Давно вже її не кохає, але шкодує.

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Тієї миті в мені все закипіло. Я вирішила, що цього разу не пробачу. Місяці планувала помсту. І ось настав цей день. 

Це був ювілей мого чоловіка. Я запросила усіх родичів. І його коханку також, лишень написала їй від його імені. І час вказала на годину пізніше. Усі зібралися, вітали Сергія. Він був надзвичайно задоволений. І тут увійшла вона. Ви б бачили його обличчя. І тут я виголосила тост:

 – Любий Сергій! В цей день я передаю тебе новій дружині. У присутності свідків. Нехай рідні знають, що ти вже давно мав коханку. І по правді кажучи, не одну.

 – Але я не хочу розлучатися! – заперечував чоловік.

 Почувши його слова, коханка втекла. А слідом за нею пішла і я. Усі дивилися й від подиву нічого не могли сказати. Вдома Сергій благав мене пробачити. Та я вже нічого не хотіла. Зібрала його речі й відправила геть.

Скажіть, ви б пробачили чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector