Я випадково знайшов золотий ланцюжок і вирішив повернути. Хто б міг подумати, що мені віддячать стократно!

Я одружився зі справжньою красунею, мав свою квартиру, яка перейшла від бабусі. Але у мене була ще одна чоловіча мрія, про яку я постійно молився і шукав способи її втілення. Я хотів позашляховика.

Минулого року ми з дружиною поїхали на море в Чорногорію. Вибрали затишний готель. Одного ранку я прокинувся з думкою, що хочу пострибати з пірса. Він знаходився трохи далі нашого пляжу, тож я вирушив раніше поки туди не найшло молоді та вода така прохолодна. Дружина ще спала.

Я йшов босими ногами по плоскому камінні, дивлячись вперед. Уявляв як занурююсь у прозору воду. І в якийсь момент відчув як щось зачепив, драпнувся ступнею і зупинився. Спершу нагнувся, а потім присів. Серед гілок щось блиснуло. Я остовпів. Це був золотий ланцюжок з дорогоцінним камінням.

В голові вирували думки, що з ним робити і як він тут опинився. Бажання поплавати зникло і я повернувся у номер.

– Люба, поглянь, що я знайшов! – підійшов я до дружини, простягуючи ланцюжок.

– Ого! Цінна річ!

– Так! І має антикварний вигляд! А що, якщо ця річ дуже важлива для когось? Що думаєш?

Ми зійшлися на думці, що річ потрібно повернути його власнику. Пішли на рецепцію, пояснили все. Адміністратор сховав ланцюжок у сейф. І повісив оголошення без зайвих деталей:

Знайдено золоту прикрасу. Просимо власника звернутися до рецепції готелю

Через два дні у наш номер постукали. Перед мною стояла жінка похилого віку й одразу спитала чи це ми знайшли прикрасу.

– Так! Заходьте, будь ласка!

– Я не могла вам не подякувати! Ви просто не знаєте наскільки цей ланцюжок дорогий мені! Річ у тому, що у нашій родині він переходить з покоління в покоління. Невдовзі я передам його своїй дочці, а та своїй.

– Ми раді, що допомогли! Він справді розкішний! 

– І дорогий! Але ці гроші ніщо у порівнянні з його справжньою цінністю. До слова, за вашу чесність я хотіла б вам дещо подарувати! 

Жінка засунула руку у свою сумочку та дістала звідти ключі від машини. 

– Ось, тримайте! Вона тепер ваша і припаркована прямо під вікнами! Ще раз дякую! Гарного дня!

Ми з дружиною не розуміли, що відбувається. Думали якийсь розіграш, та жінка поклала ключ і пішла собі спокійною ходою.

Та коли ми визирнули у вікно я майже заплакав. Там стояв той самий омріяний позашляховик! У ту ж мить я прокрутив весь той день, коли хотів стрибати з пірса.

Чому саме того ранку? Чому я пішов босий і як взагалі помітив серед гілок той ланцюжок? А в результаті мені віддячують стократно! Збіг? Чи мої молитви такі дійшли до небес?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

JuliaG
Adblock
detector