Я вивів тещу на чисту воду! Нехай лише спробує знову свої інтриги плести

Пишу це, аби допомогти іншим чоловікам, які потрапили у схожу ситуацію. Якщо ваша теща увесь час хворіє, постійно до вас приїжджає і вимагає уваги – переконайтеся, чи вона не має якісь приховані цілі.

Я одружився чотири роки тому. Дружина в мене чудова, дбайлива і щира. Але вже надто довірлива, усі довкола цим користуються. Оскільки в мене була квартира в місті – питання де жити в нас не стояло. Щоправда, тещі це не дуже сподобалось. Все скаржилась, що далеко від неї. 

 – Я вже стара, якщо мені буде потрібна допомога.

 – Мамо, 59 років – це ще зовсім не стара, – запевняла дружина і заспокоювала, що якщо щось трапиться – ми неодмінно приїдемо.

Минуло кілька місяців і я зрозумів, теща не дасть нам спокійно жити. Вона могла пізно на вечір зателефонувати й сказати, що їй зле. Ми збиралися і їхали до неї. Часом вона наполягала, що боїться сама залишаться, бо ж раптом їй стане зле.

Та найважче було, коли розпочався карантин.

 – Я помру сама вдома. Яка ізоляція.

Тож дружина вмовила мене, аби теща три місяці жила з нами. Я мало не здурів. Згодом вона повернулась до себе додому. Але відтоді час від часу знаходить привід, аби залишатись у нас. Нещодавно вона зателефонувала і повідомила:

 – Мені треба обстежити серце, лікарка сказала. А кардіологічний біля вас. Сподіваюсь, не заперечуватиме, якщо я тиждень з вами поживу.

Звісно, дружина не сперечалась. А я в розпачі поскаржився другові. 

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

 – Послухай, в мене є ідея. Кум працює у приватному діагностичному центрі. Там найкраще обладнання в області. Я домовлюсь і ти відвезеш тещу на обстеження. Тоді й знатимеш, чи дійсно вона хвора.

Я погодився. Тим паче це досить благородно – оплатити тещі якісну діагностику. Вдома повідомив цю новину, дружина дуже зраділа. 

Тещу обстежили, а мені потім зателефонували й повідомили, що вона цілком здорова людина. Із серцем взагалі ніяких проблем. Єдине, що слід слідкувати за харчуванням, адже є гастрит. Та я вирішив не зізнаватися, а почекати, що про результати досліджень скаже теща.

 – Ну що там? Вам вже все повідомили? Як серце?

 – Синку, не знаю, що й сказати, не хочу вас засмучувати. Все досить погано, лікар сказав, що мені не можна бути одній, впаду – й ніхто не врятує.

 – Чесно? Бо мені повідомили, що ви здоровіша за багатьох молодих! Може годі вже брехати?

Вона аж почервоніла. А тоді почала кричати, сказала, що мусить слідкувати, аби в її доньки все добре було в чужій хаті. Дружина вкрай здивувалась, та підтримала все ж мене. Осоромлена теща поїхала додому.

Я задоволений, хоча прикро, що довелось так вчинити. Та що я мав робити?

А ви б сліпо вірили тещі? Чи перевірили б її?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector