Я вже 15 років заміжня. І тільки місяць тому Павло вирішив, що настав час обговорити квартирне питання. У мене вже нервів на це не вистачає!

– Ми одружені вже 15 років, а тебе тільки зараз почало хвилювати квартирне питання? 

Поведінка мого чоловіка дуже дивує і навіть розчаровує. Павло вже десь місяць точно запитує мене одне і те саме запитання “а коли ти пропишеш мене у квартирі?”. 

Це житло, де ми зараз мешкаємо, я купила ще до шлюбу. Сама рік працювала, як коняка, у Польщі, батьки та бабуся з дідусем ще підкинули грошенят. І допомогли з ремонтом, чоловіки замість робочої бригади виконували всю роботу. Інколи ще дядька просили допомогти, він займається натяжними стелями. 

І от через декілька місяців після новосілля я зустріла Павла. Одразу закохалася, як та школярка. Ну і побачила, що Паша до мене також не рівно дихає. Через рік він зробив мені пропозицію, зіграли гарне весілля і почали жити разом. Звісно, у моїй квартирі. 

Потім у нас народилися дітки. Синові Олексію вже 14, доньці Ангеліні 10. Все було добре до одного моменту. Не знаю, що чоловікові стрілило в голову, але він почав просити про одну послугу:

– А чому ти от не пропишеш мене у цій квартирі?

– Ну бо вона моя.

– А я тут, виходить, на пташиних правах живу чи як? Або виконую роль статуетки? 

Пошепки

– Ні, просто я сама назбирала на цю квартиру. У тебе он машина є, але я не кажу на мене всі папери оформляти. 

Я не розумію, чого Павла так турбує квартирне питання. До того 15 років якось жив нормально, ні слова кривого не казав. А тут вже починається цирк на дроті. То він не буде дверцята лагодити, бо не прописаний. То не хоче меблі пересунути, бо не прописаний. Все зводилося до прописки. Мене то вже почало дратувати: 

– От невже тобі той нещасний папірець грає роль? Чого 15 років тому не питав про це?

– Ну бо зараз мені принципово. 

Толком Павло не пояснює, чого йому так вперлася та прописка. У мене вже закрадаються думки, що він має коханку і хоче подати на розлучення. А прописка потрібна, аби відсудити половину майна. Квартира у мене хороша, з євроремонтом, у приватному районі з охороною. Звісно, ніхто не хоче втрачати такий ласий шматочок. 

Павло включив режим “образи”, не сідає і мною снідати, не спить в одному діжку. Показує своє невдоволення, як тільки може. Наче він не чоловік, а якась дитина. 

Що мені робити? Ви можете пояснити, нащо моєму чоловікові здалася та прописка? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector