Я вже думав покинути дружину, і все через надокучливу тещу. Та раптом сталася подія, після якої я все переосмислив

Мені завжди здавалось, що теща прискіпується до мене. Ще задовго до весілля під час першого знайомства з батьками дружини Світлана Михайлівна поводилась зверхньо:

 – І скільки ти заробляєш? Чи доньці з тобою доведеться на бобах сидіти?

 – Та нормально, я ж молодий, ще все попереду.

 – Ти конкретно скажи та де ви жити збираєтесь? В невістки Таня не піде!

Згодом ми все ж побралися. Дружину я кохав, хоча й до життя вона була зовсім не пристосована. Готувати не вміла, прибирала абияк. Та я ніколи цим не докоряв, найважливіше – це стосунки, нащо ті сварки. Грошей нас не бракувало. Я – програміст, за українськими мірками маю шикарну зарплатню. Мене навіть запрошували на роботу в США, та дружина була проти й ми не поїхали. 

Таня навчається в університеті. Та працювати зовсім не хоче. Планує заробляти на життя блогерством, навіть підписників вже має. Я намагався пояснити, що це не професія, та мама її підтримує:

 – Таня взагалі може не працювати. В неї чоловік є! А ти вже б власну квартиру мав купити, скільки можна орендувати. 

Теща відверто мене діставала. Часом я навіть про розлучення думав, адже розумів, що вона ніколи не дасть мені спокій.

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

А тоді дещо сталося. Коли почалась пандемія коронавірусу, я захворів, на третій день не відчував запаху. Таня страшенно злякалась і просто втекла, аби не заразитись. Я її не засуджую, адже тоді ще ніхто не знав, що від цієї хвороби чекати. Почувався я жахливо. Вже думав, що не впораюсь. Як раптом до мене хтось прийшов. Думав, Таня повернулась. Відчинив, а там теща. Ще й з повними торбами.

Світлана Михайлівна нагодувала мене бульйоном і зробила укол. Вона ж терапевт. Надалі до мене приїжджала двічі на день. Такого ставлення я зовсім не чекав. За цей час ми багато спілкувались. Врешті вона сказала:

 – Колись в тебе будуть діти й ти мене зрозумієш. Для доньки хочеться найкращого. Але зараз я вже бачу, що ти справді прекрасний чоловік. Сподіваюсь з часом і Таня навчиться бути дружиною.

Відтоді ми найкращі друзі. Ніколи не думав, що це скажу, але навіть якщо я посварюсь з дружиною – не покину її через тещу. До слова, вона навіть навчила вже Таню готувати борщ. А це неабиякий успіх. Скоро ми станемо батьками. І я точно знаю, в нашої дитини буде найкраща бабуся – чуйна і надійна.

А ви б терпіли тещу, котра увесь час шукає в вас недоліки?

Більше цікавих життєвих історій тут https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector