Я вже сто разів пошкодувала, що купила квартиру біля свекрухи з зовицею. Настя щодня після роботи до нас йде, лізе в холодильник, щось добре шукає. А нещодавно, коли до нас друзі прийшли, вона таке утнула

Найгіршим рішенням в моєму житті було купити квартиру в одному під’їзді зі свекрухою. Спочатку кілька років Ніна Петрівна щодня виносила мені мозок. Вона без запрошення приходила і перевіряла, що я приготувала, чи добре поприбирала. Я скаржилася чоловікові, адже ці ревізії мене дістали.

 – Я наче не у власній квартирі живу, постійно мене контролюють.

 – Потерпи, згодом вона заспокоїться.

І справді, минуло кілька років і свекрусі набридло. Та з’явилась нова проблема. Зовиця Настя розбіглась зі своїм хлопцем і повернулась до мами. Та вислуховувати постійні нотації неньки вона аж ніяк не хотіла. Тому сиділа увесь час у нас. Уявіть, повертаюсь я додому, а вона вже вечеряє з моїм чоловіком. З апетитом наминає борщ, який я зварила. 

І так постійно. Заходить, лізе в холодильник, шукає щось добреньке, їсть і навіть посуд не миє за собою. Згодом я навіть почила помічати, що вона мою косметику бере. Почувається, наче в себе вдома. А тоді я зрозуміла, що Настя приходить навіть, коли нас вдома нема. Поцікавилася в чоловіка:

 – А що твоя сестра тут сидить, коли ми на роботі?

 – Так, я дав їй ключ. Насті важко зараз, ще й мама жити їй не дає.

 – Любий, я б не хотіла, аби в нашій квартирі хтось був за нашої відсутності.

 – Перестань, це ж не чужа людина.

Якщо відверто, то мені так все це набридло, що я й додому повертатись не хотіла. Та Насті й цього було замало. Коли ми йшли до друзів в гості, вона напрошувалась з нами. Давила на жалість, що їй так самотньо і сумно. А нещодавно до нас прийшли куми. Так Настя нахабно зайшла і сіла за стіл, навіть не чекаючи запрошення. А тоді ще й втрутилася в розмову. Ми саме обговорювали різні дизайни, адже я планувала зробити ремонт.

Пошепки

 – Тобі треба найняти професіонала. А то з твоїм смаком нічого доброго не вийде.

 – Чого ти так вважаєш?

 – Ну, я ж бачила твій одяг. Ти не засмучуйся, насправді далеко не всі мають почуття смаку.

Навіть мої друзі зніяковіли. Згодом кума спитала:

 – Нащо ти дозволяєш, щоб з тобою так говорили. Ти мусиш пояснити чоловікові, що у вас вже своя сім’я. Зовиця не має права приходити, коли заманеться і принижувати тебе!

 – Але він ображається. Кажу, що це його сестра і їй важко.

 – Вона нахаба, яка використовує тебе! Ти мусиш її вигнати!

Я не знаю, як бути. Страшенно не хочу через Настю сваритись з чоловіком, але й терпіти це надалі не можу.

Що мені робити? Чи маю я право виганяти зовицю?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector