Я якраз збиралася йти до церкви, але так і не дійшла, бо він відкрив двері авто і я сіла

Я переїхала в Італію 15 років тому. Тут маю сім’ю і двох донечок по 8 і 13 років. Але зараз я хочу почати з того, що змусило мене покинути рідний дім.

Я родом з Волині. Там жила і виховувала своїх молодших сестричок. Я хотіла стати вчителькою, тому вступила в педагогічний університет. В студентські роки познайомилася з Артуром, він допомагав мені освоїтися в місті. Він був з заможної сім’ї, але абсолютно простим і добрим хлопцем.

У нас почалися романтичні стосунки. І першим випробуванням стали літні канікули, коли він поїхав за кордон з батьками, а я в рідне село. 

А тим часом мама сватала мене з Микитою, сусідським хлопцем, який давно на мене заглядає. Я бачила ті його погляди, але знаку не подала. Мама вважає, що Микита добра пара, бо він отримає від батьків великі статки, та ще й тут поруч, під її крилом. 

Я поділилась з мамою тим, що вже закохана в міського хлопця, і вона мене зрозуміла. Тому дала мені час подумати та все-таки згодитися на Микиту.

Я чекала початку нового навчального року, щоб швидше побачити Артура. Але він, виявляється, взяв академвідпустку, бо залишився закордоном.

Пошепки

Пів року я ходила і мучилася. Мама давила на мене. А в лютому Микита прийшов зі старостами свататися. І я погодилась.

Весною ми вже гуляли весілля, але гуляли недовго, бо я втекла ще до першого “Гірко”!

Коли Артур почув, що я виходжу заміж, то приїхав до мого села і в день весілля вже стояв під моїми вікнами. Я якраз збиралася йти до церкви, але так і не дійшла, бо він відкрив двері авто і я сіла. Тоді він натиснув на газ і ми втекли.

Ще того дня ніхто з запрошених не міг перестати говорити про мій жахливий вчинок, а до ранку звістка облетіла все село. Мама ображалася і не говорила зі мною довгих три роки. Але, коли ми привезли їй внучку, заспокоїлась. Микита та його родина так і не пробачили мені. Більш того, колишня свекруха не раз писала Артурові про те, що я йому зраджую. Але, звісно, він не вірив.

Артур мене кохає, а я його. Ми жили в Україні де 1 рік після втечі, а потім він переконав мене, що за кордоном жити краще. І ми переїхали в Італію.

А що ви скажете про мою історію?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector