Я її на роботу виганяю, а вона дитиною прикривається! Жінки, у вас є совість взагалі? Чи ви тільки й вмієте, що по декретах сидіти?

Ми з дружиною жили душа в душу, аж поки у нас не народилась донька. 

Цю дитину я дуже хотів, ми довго її планували, намагалися роками завагітніти… І я був дуже радий, коли нарешті став татом. Але все зіпсувала моя жінка: вона не хоче повертатися на роботу. Каже, буде в декреті сидіти, дитиною займатися.

Можете собі це уявити? Я із самого ранку і до пізньої ночі важко працюю, аби додому принести якусь копійку. А тут Аня заявляє, що не збирається мені помагати забезпечувати сім’ю. Вона надумала відпочивати і нічого не робити!

– Якщо ти не знав, то мені держава аж три роки дає, аби я дитя на ноги поставила! – одно торочить мені дружина.

– Правду каже! Дитині найбільше в житті треба мама. Тому не вішай носа і йди забезпечувати свою сім’ю, – підтакує їй моя мати. 

А чого це я, вибачте, повинен зі шкіри пнутися, аби когось там забезпечити? До народження дитини Аня працювала і мала з того дуже хороший заробіток. Та що вже там… Вона майже вдвічі більше мене заробляла! А тепер, коли вона відпочивати надумала, усе лягло на мої плечі. 

Квартира в нас своя, машину теж ми вже купили. Якщо так подумати, то витрачаємо ми тільки на продукти, комунальні і на дитя. Але нам все одно не хватає! Я вже звик, що в нас завжди дві зарплати. На них можна було і в бар сходити, і на футбол, і купити собі щось. А зараз я приніс додому пару тисяч, мене обібрали як липку, ото на тому і весь заробіток. 

Пошепки

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Мене дістало, що жінка вважає мене якимсь ходячим гаманцем. Дитину ж ми разом планували, то і гроші на неї треба заробляти удвох. Не знаю, на скільки мене ще вистачить. Бо недавно Аня ще більше мене шокувала. У неї, бачте, післяпологова депресія, їй треба себе до ладу приводити. Наслухалась дурниць всяких в інтернеті, записалася до косметолога, на нігті, на брови там якісь. Ще й на одяг в мене клянчить… 

Я їй кажу, що краще на ті гроші няньку найняти або якийсь садок приватний глянути, аби вона могла теж працювати, а не вдома сидіти. Так у нас же через це цілі концерти!

– Як ти не можеш на свою сім’ю грошей заробити, то нащо ти її заводив? – підливає у вогонь бензину моя мама. 

І що мені тепер з цим робити? Як вигнати жінку на роботу? Бо оці всі декрети – чистої води видумки. Вони не треба, жінка повинна працювати для своєї сім’ї так само, як і чоловік.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector