Я з чоловіком готували вдома вечерю, аж раптом телефонує Іванка з дивним проханням…

Одного дня, моя донька Іванка попросила в мене трохи грошей, аби вона змогла піти з подругою на піцу. У мене не було причин відмовляти донечці, оскільки вона в мене старанна та дуже розумна дівчинка. Одна те, що сталося увечері, я з чоловіком аж ніяк не очікували від Іванки…

Стояли ми на кухні, розмовляли та займалися приготуванням вечері, як раптом телефонує чоловікові донька і каже:

⁃ Тату, чи можеш ти швидко спуститись вниз, в під’їзд ?

⁃ Так, добре, щось трапилось — занепокоївся він.

Але Іванка вже поклала слухавку. Я разом з чоловіком швидко одяглися та спустились з 5 поверху до низу. Як мама, я вже багато різних сценаріїв у своїй голові прокрутила. Донька нас налякала не на жарт, адже раніше таких прохань від неї ми не чули.

Вийшовши з під’їзду на двір, ми побачили біля своєї малолітньої доньки двох кремезних чоловіків. Не знали, що й думати в цей момент… Але такого розвитку подій ми аж ніяк не очікували !

⁃ Ви батьки Іванки? – запитував один із них.

Пошепки

⁃ Так — тремтячим голосом відповіла я.

⁃ Тоді ми хочемо вам подякувати за те, що ми виховали таку добру та свідому дитину — далі мовив незнайомий чоловік.

⁃ Що ? – здивовано запитували ми з чоловіком потім.

⁃ Річ у тім, що ваша донька знайшла гаманець з грошима. Намагалась знайти власника, але окрім грошей більше нічого не було там. Однак дитина, замість того щоб привласнити ці гроші або ж віддати батькам, вона вирішила принести кошти нам у штаб. А ми збираємо на допомогу ЗСУ. Усі волонтери були враження вчинком дівчинки й ми вирішили прийти подякувати вам за таке виховання.

Мені з чоловіком просто бракувало слів. Ми були приємно вражені, а наші серця переповнювала гордість. Добре, що все обійшлося добре.

А ще я зрозуміла, як важливо зараз виховувати свідому молодь й дітей, адже саме від них залежить наше майбутнє !

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector