Я з дитиною гуляю без копійки у кишені, зате колишній дружині мій чоловік ні в чому не відмовляє

Ситуація в мене досить цікава. Я одружена з досить заможним чоловіком. На нестачу грошей у нашій сім’ї ще ніхто не жалівся. Загалом коханий утримує мене із синочком та своє колишню дружину з дитиною. На останніх, до речі, фінансів йде дуже багато. Перша жінка Сергія справжня вертихвістка. Така може не працювати, зате обов’язково знайде того, хто буде її забезпечуватися. І ось такою жертвою став мій чоловік. Вона завжди з нього висмоктувала гроші, подарунки, путівки і таке інше.

Я ж маю зовсім інші цінності та пріоритети. На фоні колишньої мого чоловіка я взагалі сірий миша. я рідко прошу щось і коханого та й сама працювала до декрету. Тоді мала власні гроші, але догляд за синочком не дає мені більше можливості поєднувати роботу та побут. Довелося звільнитися. Тому я залишилася повністю без особистих коштів. А чоловік  цього ніби не помічає. Він навіть не збирається мені давати кишенькові гроші на власні витрати, як робить це з колишньою жінкою! Але ж я теж дівчина, я теж потребую того ж манікюру. Часом Сергій дає рівно ту суму, яка мені потрібна і ні копійкою більше. Про подарунки та новий одяг я взагалі мовчу. Що тут казати, якщо я навіть на прогулянку з дитиною виходжу без копійки і гаманці. Тобто якщо син просить морозива, я навіть це купити йому не зможу! Зате колишня продовжує тягнути з мого чоловіка гроші тільки так. Зате я вимагати не вмію.

Зараз думаю, що час виходити на роботу знову. Дитину вже можна віддати в садочок, тому з цим клопотів трохи менше. Але я не думаю, що так вирішу свою проблему. Адже Сергій і надалі продовжуватиме забезпечувати колишню, а мене із сином сильно обділятиме. Нещодавно взагалі дізналася, що колишня живе на квартирі, яку нам купив чоловік. Точніше ми планували здавати її в оренду. Словом, окрім свого дому вона користується ще й нашим добром, коли їй тільки заманеться. А  Сергій і не проти. Собі мій чоловік, до речі, теж ні в чому не відмовляє. Ледь не щовечора він ходить в бар з друзями, купує собі непотрібні речі, живе у своє задоволення. Зате я постійно сиджу вдома з дитиною, бо на більше банально не маю фінансів. Якось починала йому жалітися на це, а чоловік мені: “у тебе і так є все, що тобі ще треба?”

Але ж я не для себе прошу навіть. Для дитини. Сина також потрібно одягати, купувати іграшки і таке інше. Ці забаганки Сергій виконує дуже  неохоче, я мало не змушую його! А якщо я починаю просити більшого, отримую скандал. Чую тільки, що я те й роблю, що клянчу в нього гроші. Аж смішно. Я вже втомилася від цього, але не знаю, що мені зробити. Може, мені також стати колишньою, щоб він почав давати нам із сином гроші?  

Що порадите жінці?

Як самі вчинили б на її місці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector