– Я за вас кредити плачу, а сваха буде на новій машині розсікати? Ага, розбіглася, наставляйте жмені!

Я завжди думала, що виростила розумного і впевненого собі сина. А ним, як виявилось, невістка моя на всі боки крутить! 

Скажу одразу: я в їхнє життя не лізла ніколи. Бо чужа сім’я – то темний ліс. І немає чого туди свого носа пхати. Може, я б і далі за таким правилом жила, аби не моя сваха.

Сорока на хвості принесла, що збирається ця зірка купувати собі машину! Й воно б то нічого, та я ж знаю, що в неї грошей на такі покупки з роду не було! Сидить собі в селі забитому, корів доїть. І куди це вона їздити на ній зібралася?!

– Слухай, Ангеліно, що тебе запитати хотіла, – сказала я якось невістці. – А звідки ж у твоєї матері взялося стільки грошей?

– Це ви про що? – вдавала здивовану Ангеліна.

– Та мені розповіли, що вона на машини задивляється, от мені й стало цікаво. Це вона так шикує замість того, щоб на квартиру вам докласти?

Знала я, що це невісточку на чисту воду виведе. Дмитро мій дуже довго збирав гроші на своє житло, а потім війна почалась, ціни виросли й в нього тепер аж половини не вистачає! І Дмитро, й Ангеліна важко й багато працюють. Вони великі молодці, тут немає питань. Але ж ці двоє вже кілка місяців серйозно думають про кредит! Сваха моя точно про це знає. І як їй тільки совість дає на себе щось витрачати?

– А вам що до того? – фиркнула на мене Ангеліна. – Я машину купляю мамі за свої гроші. У неї в селі всі магазини закрились, по продукти аж в місто їздити треба. А в неї ноги хворі, щоб так далеко педалі крутити.

Пошепки

– Які це такі “свої гроші”, га? Дмитро, ти чув, що жінка твоя каже? Що в неї свої гроші є, які вона наліво й направо розкидає! – почала я звати свого синочка, щоб йому правду всю розповісти.

– Чого ти репетуєш, мамо? – почула я у відповідь. – Я знаю про машину. Ангеліна довго на неї сама відкладала, то хай купує. Все одні ті пару тисяч нам погоди не роблять.

Я аж не знала, що на це відповісти! Це ж як виходить: бюджет у них спільний, усе купують разом… А як треба на квартиру докладати, то Ангеліна гроші на “свої” і “наші” ділить, чи як? 

Та і взагалі… Ситуацію я цю зовсім не розумію. Я останні копійки дітям віддаю, аби їм жилося краще, а сваха моя буде на новенькому авто розсікати! Куди взагалі Дмитро дивиться?

Крутять ним, як хочуть. А він і радий…

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Як відкрити синові очі на правду?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector