Я заборонила чоловікові спілкуватися з його мамою, сестрою та племінниками. Така “сімейка Аддамсів” мені геть не потрібна. Їм добре і без нас у селі живеться!

Зараз, певно, всі свекрухи почнуть мене лаяти та писати в коментарях погані слова. Однак, мені дуже шкода, що маю таку родичку.

Моїй свекрусі, Анні Василівні, 67 вже. Живе вона у селі, має дуже велику господарку – кури, гуси, качки, свині, корови та ще кролики. Сама продає м’ясо, молочку та ще має біля хати невеличку коптильню, робить ковбаси. І її такий домашній бізнес дуже процвітає, має клієнтів не тільки з села, але й зі всього району.

Ми з чоловіком живемо взагалі у Львові, до її села їхати майже 4 години машиною. Тому ми вкрай рідко навідуємося у гості. Тим паче, через хату в селі живе старша сестра мого Марка, Марина. Вона якраз допомагає матері на горожі поратися, за господаркою доглядати.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Правда, якщо ми приїжджаємо до свекрухи, то також беремося за якусь працю. Я не гидую зібрати зі стайні послід чи покопати грядки на городі.Якщо свекруха хворіє чи потрібні гроші на ліки, то ми скидаємо Марині тисячу чи 2 тисячі, аби вона поїхала до міста в аптеку та все необхідне купила. Навіть цього літа відправили свекруху в Трускавець на оздоровлення.

Однак, вона геть не сприймає нашу доньку Христинку, як свою онучку. Дитині вже 10 років та вона бачить, що бабуся геть не цікавиться її життям. Коли Христинка розповідає за школу, за оцінки чи за улюблений предмет – то свекруха лиш головою киває та каже “угу”.

І таке ставлення в неї тільки до моєї Христі. А от синів Марини, Влада і Володю, вона так любить, що словами не передати. Старшому цього року купила новий ноутбук за 20 тисяч, аби мав, з чим на пари ходити. А Вові на день народження подарувала айфон. Навіщо 15-річній дитині телефон, який коштує понад 50 тисяч, поясніть?

На всі свята та родинні застілля пані Анна приносить онукам як не одяг, то техніку чи просто суне по 500 кожному в кишені. А Христині нічого, розумієте. Мене, як маму, це дуже обурювало. Ну якого милого бабуся так обділяє найменшу онучку?

Та що там подарунки, якщо вона нам ніколи навіть не передавала нічого з села. Ні сметани, ні яєць, ні м’ясо – нічого. Навіть коли у мене молоко зникло, то свекруха не передавала нічого з села свіжого для онучки. Тому моя Христина виросла на суміші.

Я розумію, що то, напевно, через відстань. Ну і діти від доньки набагато кращі, ніж від чужої невістки.

Пошепки

Однак, я все щиро сподівалася, що якось пані Анна усвідомить свою помилку. Адже всіх онуків треба любити порівно, то ж її рідненька кровиночка.

І тиждень тому в Христинки якраз було свято – 10 рочків. Ми запросили свекруху до нас у гості, замовили місце в ресторані. Але в останній момент вона передумала, сказала, що спина болить та поштою надішле подарунок.

Але посилка прийшла дуже пізно – вчора ввечері. Я коли дістала ту коробку, то аж дар мови втратила.

По-перше, якісь дешеві шоколадки та цукерки, на вигляд, наче пластилін фарбований.

По-друге, іграшки, якими Христина давним-давно не грається. Якась машинка з китайського пластика, конструктор на декілька деталей. Якби бабуся цікавилася більше життям онуки, то б знала, що вона любить читати книги та вже не грається у ляльки. А машинки взагалі терпіти не може!

Я не витримала, зателефонувала свекрусі та відчитала її за ці “подарунки”:

– Ви хоча б розумієте, що Христині не 5, а 10 років! Врешті-решт, це ваша наймолодша онучка.

– А я що, повинна розірватися на всіх? Мені вже під 70 років, я не зобов’язана біля твоєї Христини пританцьовувати та соплі їй підтирати! 

Відтоді я заборонила чоловікові взагалі дзвонити до своєї мами чи хоча б якось фінансово допомагати. Ще й заблокував номер сестри Марини, її чоловіка та племінників. 

Нехай ми самі по собі будемо, ніж з такими горе-родичами. Обійдемося без її дешевих подарунків. Того ж вечора я викинула іграшки та солодощі геть. Моя донька таким барахлом не буде гратися! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector