Я залишив колишній квартиру, а вона налаштовує проти мене дитину. Донька мене знати не хоче

З Іриною я одружився зовсім молодим. Не розумів тоді, що таке сімейне життя. Хоча й дуже старався. У нас народилась донечка Злата. Я поїхав на кілька років на заробітки, аби придбати нам квартиру. Повернувся, придбав житло. Думав, що нарешті життя налагодиться. Та виявилось, все не так просто.

З дружиною ми увесь час сварились. Та я дуже любив доньку, не хотів її втратити. Ми прожили разом вісім років, а тоді я все ж розлучився. Залишив Ірині квартиру і всі заощадження, та домовився, що все це з часом отримає донька.

Щотижня я провідував Злату, допомагав, коли це було потрібно. Водив доньку на танці. Та минуло кілька років і я зустрів Настю, чудову та добру дівчину. Вона відразу полюбила мою доньку. Та Злата чомусь не хотіла з нею зустрічатись. Лише згодом я збагнув, що це Ірина її налаштовує.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Та Настя завагітніла і ми вирішили побратися. Відразу розповів про це донечці:

 – Я думала, ти до мами повернешся, а ти хочеш іншу сім’ю і дитину.

 – Люба, але ж так трапляється. Ти вже не маленька.

Пошепки

Вона не хотіла нічого чути. Кілька тижнів зі мною не говорила. Врешті я купив їй телефон на день народження і ми помирились. Та потім Настя народила. Ми дізналися, що дитина має ваду, це було дуже важко. Довелось поїхати за кордон на лікування. Ми витратили усі наші гроші, ще й позичили.

А тоді колишня почала ображатися, що я їй менше грошей даю на доньку.

 – Ти зрозумій, нам зараз не легко. Зажди трохи і я все поверну.

 – Я тобі не вірю.

Вона подала в суд. Мені назначили аліменти. Я їх сплачував, вийшло навіть менше, ніж я раніше давав. Та оскільки я увесь час був зайнятий – донька ображалась. Врешті вона взагалі відмовилась зі мною зустрічатись. Мені через це страшенно прикро. Я віддав колишній квартиру, а вона налаштовує проти мене дитину. Мріяв, що Злата бавитиме братика, та вона на нього й дивитись не хоче.

Скажіть, невже я втратив доньку? Як виправити ситуацію?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector