Я заморожую м’ясо лише таким способом: 4 кг поміщаються в маленькі пакетики

З кожним роком все важче знайти якісний шматок м’яса на полицях магазинів. Наприклад, я люблю придбати одразу декілька шматків і покласти в морозильну камеру, так значно легше, ніж щоразу бігати по крамницях. 

Безперечно, краще щоразу готувати зі свіжого м’яса, однак вдома це не завжди комфортно. 

ЗАМОРОЖЕННЯ М’ЯСА

Більшість професіоналів стверджують, що під низькими температурами м’ясо втрачає свої корисні властивості. Однак є хитрість, яка допоможе вам отримати максимальну кількість поживних речовин.  

Загалом є два види заморожування м’яса. Детально розповім про кожен.

Шокова заморозка: при такому способі м’ясо заморожується при температурі -40 градусів за Цельсієм. Саме такий метод дозволяє зберегти усі волокна та не пошкодити їх. При цьому після розморожування м’ясо зберігає свої смакові якості. На жаль, вдома практично не можливо використовувати цей спосіб, однак ми пропонуємо скористатися ще одним ефективним способом. 

Побутова заморозка – за допомогою такого способу можна ідеально заморозити м’ясо в домашніх умовах. На жаль, звичайні морозильні камери забезпечують тривалу заморозку, тому всередині продукту утворюються великі кристали льоду, м’ясні волокна пошкоджуються. Саме через це після розморожування можна отримати гуму. 

Щоб м’ясо після домашнього заморожування було смачним та соковитим, слід дотримуватися наступних правил. Якщо правильно слідувати інструкцію, то м’ясо можна зберігати до трьох місяців. 

ПРАВИЛА ЗАМОРОЗКИ М’ЯСА

  1. Потрібно взяти паперовий рушник і ретельно промокнути ним шматок м’яса. Це допоможе прибрати зайву рідину.  
  2. Якщо ви знаєте, що будете готувати зі шматків, то зробіть заготовки. Або ж просто наріжте порційно й загорніть в пергамент. 
  3. Тепер загорнуте м’ясо слід помістити в морозильну камеру на 3 години. 
  4. Коли пройде цей час, потрібно вийняти м’ясо, а потім загорнути в харчову плівку. Саме це допоможе вберегти волокна від утворення шматочків льоду. 
  5. Якщо хочете заморозити фарш, то використовуйте такий же спосіб. Потрібно м’ясо перемолоти в м’ясорубці, а потім помістити у вакуумне пакування або ж загорнути у плівку. Помістити в морозильну камеру.
  6. Ще раджу на кожне пакування наклеїти стік з датою виготовлення. Зберігаються такі заготовки 3 місяці.

Ось так легко можна зберегти смакові якості м’яса! Як зазвичай заморожуєте м’ясо ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector