Я завжди економила на собі, всі гроші віддавала дітям. А коли дізналася, на що вони їх витрачають – то ледь не посивіла!

Я живу та працюю в Іспанії вже років з 5 точно. Хоча заробляю тут чималі гроші, але на собі страшенно економлю. Наприклад, не купую новий одяг, а ходжу в місцеві секонд-хенди. Синові та невістці завжди збираю велику коробку з продуктами в Україну. А ось собі шкодую навіть горнятко кави купити в кафе. 

– Марусю, ти хоча б про себе раз подумай! Ходиш в обносках, собі ніц не купуєш. Та скільки того життя ще залишилося, аби шкодувати кави випити? – дорікала моя співробітниця та землячка Ганнуся. 

А я не могла дозволити собі такої розкоші, розумієте? Адже замість того горнятка кави я би купила дітям якусь пачку макаронів файних чи олію. 

Ті жіночки, які в Іспанії працюють вже 10 чи 20 років, поводяться інакше. Звикли купувати собі дорогі продукти, обідати в ресторанах чи одягатися в модних бутиках. Тільки вони вже своїм дітям квартири купили, машини подарували, от і насолоджуються спокійним життям. А я ще допомагаю синові виплачувати іпотеку за житло. 

Місяць тому я їхала в автобусі і хтось викрав телефон. Просто витягнув тихцем з сумочки, бо я забула защепити замок до кінця. Новий телефон коштував від 300 до 1000 євро. Мені було шкода витрачати зарплату на такі дорогі гаджети. Тому невістка передала мені свій старий телефон. Він нормально працює, є деякі подряпинки та звук тихий. Але то краще, ніж витрачати тисячу євро!

Зараз я в Україні, приїхала провідати дітей. Якраз мені на роботі дали відпустку. І коли я зайшла додому – то одразу згадала слова моєї Ганнусі. 

У дітей не квартира, а просто палац. Якісь модні меблі, дорога кухонна техніка, дві ванні кімнати і величезний телевізор. Шафа невістки аж тріщить від одягу. А син їздить на новесенькій машині. 

Пошепки

Ввечері до нас приїхали ще свати і невістка купила лобстери, ікру, оливки, лосось, ще суші замовила. Звісно, ця гостина була зроблена за мої гроші. Адже Ольга зараз у декретній відпустці, а син отримує 15 тисяч гривень. Звідки у них гроші на лобстери та ікру?

Тоді я вже задумалася щодо слів Ганнусі. Адже поки я там, в Іспанії, шкодую собі маленьке горнятко кави, син з невісткою розкидають гроші на різні дрібниці. От навіщо їм такий дорогий ремонт та дві ванни? Нащо брати машину, яка їсть той бензин, наче голодна. А купувати лобстери, ікру – то для них звичайні продукти!

Але найбільшим шоком для мене став телефон невістки. Я ж собі шкодувала купити найдешевшу модель за 300 євро. А Оля взяла новесенький айфон, який коштує 50 тисяч. Господи, та я коли побачила на нього ціну в магазині, то аж перехрестилася. 

В Україні я побуду ще 3 дні. Але поклялася, що вже не висилатиму дітям ні копійки. Бо поки я на собі економлю, одягаюся, як та жебрачка, син з невісткою на широку ногу живуть. 

Час вже для себе пожити! Бо скільки ще того життя зосталося?

Ви підтримуєте план жінки? Чому?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector