– Я ж так хотів дітей, а вона без грошей відмовилась родити! Відправила мене на заробітки, а сама….

У мене є брат, який старший від мене на 5 років. Він одружився три роки тому і переїхав до своїх тестів. На той час Василь вже був забезпечений власним житлом, але заради коханої жінки змушений був погодитися на життя з тещею — дуже вже маминою дочкою була його Ірина.

Все у нього було добре наче, але з діточками чогось ніяк не складалося. От я й вирішила акуратно запитатися:

– Вибач за мою нетактовність, але чому в тебе з Іриною немає дітей? Є якісь проблеми?

– Та ні, проблем нема. Ірина каже, що треба трохи наскладати грошей, бо потім багато треба буде.

– Та хіба ти мало заробляєш?

– Мабуть, недостатньо. Тому я вирішив, що поїду за кордон на заробітки. 

Василь звільнився зі своєї роботи та поїхав шукати іншу. Закордоном працював на будівництві, там добре заробляв та все відправляв дружині. Через півтора року, коли він хотів повертатись, Іра сказала, щоб він ще трохи там попрацював, аби вистачило вже на все.

Пошепки

Через пів року Василь захотів зробити сюрприз дружині, скучив за нею страшенно. Накупив багато подарунків, приїхав додому, але дружини не було. Коли стемніло, Василь почав хвилюватися, куди Ірина могла подітися.

Вийшов на вулицю, думав когось із сусідів про дружину розпитає, аж раптом чує знайомий голос. Голову обернув, а перед очима за кілька метрів Ірка стоїть і не сама. Її обіймав якийсь мужик, з яким вона обговорювала Василя:

– Василь такий дурний! Думає, що я народжу йому дітей, але мені того не треба. Все, чого я хочу від нього — це гроші. 

– Але він справді дурень, не розуміє твоїх натяків і досі вірить, що ти його любиш, — насмішкувато говорив хлопець.

Зблідлий Василь, не очікував, що його дружина так зустріне. Проте він не мав бажання скандалити. Просто зібрав речі та поїхав. Пізніше його свекруха просила повернутись, мовляв, як далі жити без його копієчки. Ірина також виправдовувалась, кажучи, що Василь все не так зрозумів. Але він доросла людина і насправді зовсім не дурний чоловік: чому вона просила затриматись за кордоном, чому їй постійно не вистачало коштів, а з дітьми як так вийшло?

Брат повернувся у свою квартиру, але згодом поїхав знову за кордон на роботу, з надією, що там знайде компанію друзів, а в майбутньому, можливо, дружину, яку вже ніколи не буде залишати, щоб історія не повторилась. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Хто винен у всій цій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector