– Я ж заради тебе позбулася 5 дітей! – А я тобі винен? Не треба було мене слухати! Тепер я йду до іншої! Вона якась мудріша…

Колись моя подруга говорила мені:

-Не слухай того недоумка, народжуй дитину! Чоловік сьогодні є, завтра нема, а дитина буде завжди з тобою. 

Але я її не послухала. Тепер вже пізно. Час повернути назад не можна.

Ще з часів студентства я бігала за одним хлопцем, але він ніколи на мене навіть не дивився. Коли ж він все-таки звернув на мене увагу, я була на сьомому небі від щастя і старалась завжди йому догоджати. Олег був чоловіком моєї мрії, і я втратила від нього голову. Він цим, звісно, дуже вміло користувався.

Олег переконував мене залишити навчання, а навчалась я англійській філології.

– Та кому зараз потрібен той диплом? Йди краще гроші заробляй! Я поговорю зі знайомими, вони мають свій продуктовий магазин, може, візьмуть тебе на роботу. Ти вмієш добре балакати, клієнтам таке подобається, й товар розлітатиметься мов гарячі пиріжки. 

– Ти маєш рацію! Але мої батьки будуть проти.

– Ой та перестань слухати своїх родаків. Це твоє життя, що хочеш — те й роби.

Потім я забрала документи з університету та пішла працювати у цілодобовий магазин. Мої батьки, коли дізнались про мій вчинок, відразу почали вмовляти відновити навчання, пропонували свою фінансову підтримку, тільки б я завершила навчання. Однак я слухала лише Олега. 

Пошепки

Незабаром ми узаконили наші стосунки та почали жити разом. Болючою темою для нас виявилось батьківство. Коли я завагітніла, так зраділа, думала, як розповісти про все чоловіку, була впевнена, що він також буде щасливий почути таку новину. Але виявилось, що він був не готовий почути цього. Почав мене вмовляти зробити аборт:

– Дарино, це так невчасно! Ми ще молоді, зараз до дітей. Тому тобі краще зробити аборт.

– Чому ти так кажеш? Хіба не хочеш дітей? 

– Хочу! Але точно не зараз. Нам краще перше самим встати на ноги, фінансово дозріти, а тоді дітей заводити.

Мені було страшно йти на таке, але Олег знайшов лікаря, який погодився зробити все безболісно, швидко, а головне так, щоб ніхто про це не дізнався. 

Моя подруга довго вмовляла мене зберегти малюка, але я позбулась проблеми. На жаль, на цьому проблеми не завершились. За своє життя я зробила 5 абортів. І все це через чоловіка. Він щоразу мене переконував, що діти нам не потрібні, вони не принесуть щастя, лише зайві клопоти. 

Зараз мені 40. Чоловік мені зрадив та пішов до іншої жінки, через те, що я не можу тепер дати йому нащадків. Інша жінка йому народить, ощасливить, а я зі своєю вагітністю завжди була невчасно. Тільки зараз я у мене відкрились очі, я згадую слова подруги, проте вже пізно. Тепер я стара, без чоловіка, без дітей та з зіпсованим життям. 

Що мені тепер робити?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector