Я зі шкіри лізла, аби догодити чоловікові. А він це зовсім не оцінив, ще скандал зчинив

Всього кілька років шлюбу повністю змінили мене. Тепер я знаю, чого ніколи не слід робити жінкам.

До весілля я була геть іншою людиною – кар’єристкою, яка має безліч мрій, прагнень. Я не розуміла жінок, які присвячують себе сім’ї, перетворюються на типових домогосподарок, наче зі старих американських кінострічок. Присягалася, що ніколи такою не стану.

А потім зустріла Петра. Закохалася до нестями, та відразу попередила його:

– Я ніколи не стану прислугою для чоловіка, не стоятиму біля плити цілодобово і не чекатиму з роботи.

– За це я тебе і люблю!

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Згодом ми побралися. Минув якийсь час і я почала змінюватись. З’явилось таке дивне бажання бути гарною дружиною, можливо тому, що довкола усі жінки так поводились.

Аби вразити коханого, я почала шукати всілякі цікаві рецепти й готувати. Йому наче подобалось, хоча він ніколи не вихваляв. Мене це навіть дратувало. Я намагалась догодити дедалі дужче. Почала в’язати, вигадувати різноманітний декор для оселі. Мене вже не надто цікавила робота, я покинула улюблену йогу. Навіть вдягатись почала інакше. Мріяла про дітей.

Пошепки

І ось одного дня чекала я коханого з роботи, приготувала дивовижну вечерю, вдягла нову сукню. І ось Петро прийшов, вже з порогу сказав:

– Люба, я не хочу їсти, зроби мені чай і все.

– Як ти так можеш, я пів дня готувала, тобі що важко вдати, що все смачно.

– Послухай, я не їм, бо не хочу. І взагалі, ти стверджувала, що ніколи не перетворишся на домогосподарку, а натомість стала саме нею. Мені не потрібна прислуга, дружина, яка втратить особистість і вважатиме мене центром Всесвіту. Я хочу, аби поряд був повноцінний партнер зі своїми мріями та цілями в житті. Ти такою і була.

Ця розмова була холодним душем для мене. Я безмежно вдячна чоловікові, адже тоді він повернув мене до життя. Я згадала, якою була. Зосередилась на роботі, повернулась на йогу. А готую тепер лише на свята, ми охоче разом відвідуємо ресторани.

Хочу порадити усім жінкам – не присвячуйте себе чоловікам. Вони ніколи цього не оцінять, а ви згодом пошкодуйте.

А ви як вважаєте, дружина має прислуговувати чоловікові? 

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector