Я злягла з ковідом, тому віддала сина свекрусі. Через 2 тижні приїхала по нього і побачила на ручках величезні синці! Нема слів…

Євген – мій ідеал чоловіка. Ще коли ми тільки починали зустрічатись, я усвідомила, що саме за нього вийду заміж у майбутньому.

Так воно і сталось. Чесно скажу: мені подобалось в ньому абсолютно все, окрім його родичів. Всі вони були, як-то кажуть, старого виховання. А найбільше серед них вирізнялась свекруха.

Спочатку я з усіх сил намагалась налагодити з ними дружні стосунки. Як не крути, а це родичі людини, з якою я вирішила пов’язати своє життя. Розповідати йому, що його близькі мені не подобаються – якось не дуже гарно. Тому я терпіла.

Терпіла і постійні повчання його матері, і її спроби мене перевиховати, і критику на мої погляди щодо сімейних обов’язків.

У нас із Женею як було заведено: якщо я готую їсти – він миє посуд, якщо він накриває на стіл – я допомагаю з прибиранням. І так у всьому. А от свекруха була переконана, що все це – моя робота, яку я просто зобов’язана самостійно виконувати щодня. І зовсім її не хвилював той факт, що я працюю на двох роботах і заробляю більше, аніж її син.

Пік таких повчань випав на період моєї вагітності. На її думку, робила я неправильно абсолютно все. Ще тоді я пообіцяла, що до своєї дитини свекруху ближче, ніж на метр, підпускати не буду. І я б точно виконала свою обіцянку, якби не важка хвороба.Десь через шість місяців після народження Назарчика я злягла з ковідом. Розуміла, що з малою дитиною контактувати не маю права, тож свекруха на деякий забрала мого сина до себе.

Пошепки

Я молилась, щоб вона його нормально годувала і не порушувала наш графік сну. Та, як виявилось, не про те я хвилювалась.

Коли лікар сказав, що хвороба відступила, Женя привіз нашого сина додому. Почала я його купати, а він весь у синцях! Я навіть не знала, як на це реагувати. На мої питання свекруха відповіла коротко:

– Могла я його ляпнути по дупі, то і що з того? Ніхто від того ще не помирав! Якщо я сина нормально виховати не змогла, тому він тепер підлогу миє і куховарить, то хоча б внука я зроблю справжнім чоловіком!

У мене відняло мову… Спочатку хотілось написати на неї заяву в поліцію, але Женя благав цього не робити. Але закрити очі на цю ситуацію я теж не можу. Що порадите?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector