Я змішала сік лимона з аспірином і нанесла суміш на ніч на ноги… на наступний ранок я була просто шокована!

У кожному будинку в домашній аптечці обов’язково є ацетилсаліцилова кислота (аспірин). Аспірин — це «швидка допомога» при високій температурі або головного болю, яку викликати не потрібно: вона завжди під рукою. Але аспірин не тільки в цих випадках виручає: можливо й інше застосування цієї таблетки в побуті.

Використання ацетилсаліцилової кислоти

1. Свіжі квіти. Якщо розчинити аспірин у вазі з квітами, вони якнайдовше зберігатимуть свою красу. 

2. Покращення ґрунту. Ацетилсаліцилова кислота може вилікувати ґрунт, який заражений грибком. Розчиніть одну таблетку в 1 л води та полийте розчином ґрунт.

3. Розряджена батарея автомобіля. Якщо зимовим ранком або в іншій ситуації ви виявили, що авто не заводиться, спробуйте кинути в акумулятор пів таблетки на 1 батарею з дистильованою водою. Цей спосіб підійде вам, якщо акумулятор в машині кислотний.

4. Плями від поту. Змішайте 2 табл. з 1 скл. води та нанесіть на плями. Залиште на три години, а після цього поперіть звичним способом. 

5. Прищі та запалення. Приготуйте спеціальну пасту: 1 табл. подрібніть та змішайте з водою. Нанесіть на 2 хвилини та змийте водою. Аспірин зніме запалення та почервоніння.

6. Натоптані. Щоб шкіра на стопах стала м’якою і бархатистою, потрібно розтовкти кілька таблеток аспірину і додати половину чайної ложки лимонного соку і трохи води. Цю суміш наносять на натоптані, надягають бавовняні шкарпетки й поліетиленові пакети. Процедура триває 10-15 хвилин. Потім мозолі потрібно обробити пемзою.

7. Укуси комах. Якщо вас вкусила оса, то обробіть рану аспірином. Змішайте 1 табл. аспірину зі склянкою води та обробіть розчином рану. 

8. Для волосся. Щоб позбутися від лупи, потовчіть кілька таблеток аспірину і під час миття голови додайте в шампунь. Потримайте суміш на волоссі кілька хвилин, а потім змийте і вимийте голову ще раз одним тільки шампунем

Ось так одна таблетка здатна допомогти в різних сферах нашого життя.

Ви здали про ці способи використання аспірину?

U2
Загрузка ...