Я знала, що в Андрія є нова коханка. Але старанно приховувала правду від жінки-заробітчанки. Вона ж, по суті, сама винна, що поїхала в Грецію та залишила чоловіка!

У мене зараз у родині дуже не просто ситуація. Я б навіть сказала катастрофічна. І частково я винна у тому. Надто довго приховувала цю гидку правду від Наталки.

Моя невістка Наталя виїхала до Греції ще у 2019 році. На жаль, іншого виходу тоді в молодої родини не було.

У травні 2019  року мій син Андрій потрапив у аварію. Їхав вночі у дощ, його занесло по дорозі та врізався у дерево. Лікарі казали, що Андрій тоді вже був одною ногою в могилі.

Наталка працювала тоді медсестрою в школі та отримувала дуже низьку зарплату. А ще й треба було шукати гроші на лікування та реабілітацію для Андрія. Ну і машина тоді ще була в кредиті.

Тому невістка одразу зібрала валізу та поїхала в Грецію:

– Ольго Василівно, я вас молю – приглядайте за Марічкою та Андрієм. Я вам всі гроші надсилатиму, все до копійки оплачу!

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І так я залишилася з онучкою та сином. Наталка не одразу знайшла нормальну роботу в Греції. Спершу працювала прибиральницею в готелі-ресторані, постійно все мила, виносила. Так втомлювалася, що аж не мала сили як зателефонувати у Скайп. Хіба писала коротенькі повідомлення.

А через 3 місяці влаштувалася в одну заможну родину, доглядала літнього дідуся. Дуже зіграло на руку якраз її медична освіта, бо то треба ж для пана ліки купувати, масажі проти пролежнів робити, міряти тиск.

І всі гроші Наталя відправляла мені на картку. Половину я відкладала на онучку Марічку, а інша половина йшла на лікування Андрія. Ми зробили синові операцію в столиці, лікувалися у найкращого лікаря. Через рік після катастрофи Андрій вже міг спокійно ходити, згинати та розгинати ноги, опиратися без милиць. 

Однак, Наталка не поспішала повертатися в Україну. Адже ми ще мали багато курсів реабілітації, обстежень, здавати постійно аналізи та приймати дорогі ліки. Тим паче, невістка сама казала, що краще буде в Греції працювати, ніж в Україні:

– Та я таку зарплату за життя ще ніколи не тримала в руках. Я хочу дитині дати все найкраще, може взагалі скоро пощастить і я на квартиру відкладу? 

Наталя приїздила додому тільки двічі на рік – Великдень та Різдво. Мала відпустку на 5 днів і весь час присвячувала донечці. Які вона Марійці купувала іграшки, сукні гарні, возила в магазини, аби доня нових лялечок собі вибрала. Раз навіть подарувала їй новесенький планшет та ноутбук для навчання. 

Але от неочікувано до хати постукала біда – нова жінка. Я не раз, як приходила до Андрія у гості чи по онучку, то бачила, як на кухні сиділа одна молода дівчина. Але Андрій одразу виходив з кімнати та зачиняв двері. 

І сусіди вже почали пліткувати про нову пасію мого сина. Я не витримала та запитала Андрія:

Пошепки

– Ну, я не сліпа та не дурна. Хто це?

– Віка. Співробітниця. 

– То чого ти її до квартири водиш? Що, за весь день не напрацювався? 

– Мамо, ну а мені що, в монастир піти та на жінок не дивитися? Я Наталку бачу двічі на рік! Мені ж хочеться обіймів, турботи, ласки.

Я не очікувала, що мій син виявився зрадником. І після цієї розмови Андрій взагалі перевіз Віку та всі її речі на квартиру. Спали разом у спальні, яку зробив за гроші Наталі. Віка куховарила на кухні, на яку заробила моя невістка. 

У мене були думки зателефонувати Наталі в Грецію та розповісти про чоловіка. Однак, в останній момент зупинялася та кидала слухавку. 

І от декілька днів тому Наталка сама зателефонувала до мене:

– Все, закінчилися мої заробітки. Пан, у якого я працювала, помер. Та і скільки я вже тут років гарую, а рідної дитини взагалі не бачу? 

– А тобі воно треба? Ти ж казала, що тут зарплата маленька.

– Ну так я відклала собі пару тисяч євро. І кума дзвонила, казали, що десь відкрити новий медичний центр і мають вакансію. Або ж взагалі свою справу почну. Я так добре лікувальні масажі роблю. 

Через 3 дні невістка вже буде в Україні. Андрій знає та просить мовчати. Каже, що зустріне її на вокзалі з Вікою та все розповість. Тільки от квартиру він їй віддавати чи ділити не хоче, бо то ж він ще до весілля житло купив.

– Ну компенсую той ремонт, хай деякі меблі забирає геть.

Мені аж соромно уявити реакцію невістки. І так виходить, що я попадаю під зраду, бо знала про коханку та нічого не казала. 

Не знати, як Наталка відреагує на цю новину. І чи не почне судитися за Марію. Не вистачало, аби мені взагалі заборонили бачитися з єдиною онуцею. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector