Я знаю одну таємницю свого брата, але не можу нікому розповісти, адже це зруйнує його родину

Чесно кажучи, я б ніколи не могла подумати, що мій брат Борис колись наважиться на такий крок. Але про все по черзі.

Словом, брат вже майже 20 років одружений, правда, жінка від нього старша. Не можу нічого поганого сказати про Тетяну, вона дуже хороша мати та господиня. Часто запрошувала мене у гості, я гралася зі своїми маленькими племінниками. Словом, ми товаришували родинами. 

Правда, стала помічати якісь зміни у поведінці Бориса. Наприклад, брат почав відвідувати перукарні та барбер шопи, одягав білі сорочки та костюм, користувався парфумами та навіть записався у спортивний зал. Чесно, поводився так, немов він якась зірка чи бізнесмен. І завжди при собі носив телефон, навіть дружині не давав з нього телефонувати. 

А ще з Тетяною почав спілкуватися так, немов вони просто сусіди, а не чоловік та дружина. Жінка скаржилася, що вони вже давно не гуляли з дітками чи не ходили на ресторани або ж просто разом відпочивали.

– Завжди пізно приїжджає додому, мовляв, дуже багато роботи. Ще й у суботу може до офісу поїхати та довго не відповідає на мої дзвінки, А раптом у нього хтось є? – сумно зітхає.

– Таню, заспокойся та нічого не вигадуй. Можливо, що брат дійсно зайнятий. Побачиш, що скоро все налагодиться, – намагаюся підбадьорити дівчину.

Хочу сказати, що Таня дуже красива та гарна господиня. Вдома зажди чисто та прибрано, панує затишок. А ще дуже смачно готує. Ну нема для Бориса кращої жінки, ніж Таня! Однак, я дуже помилялася.

Мій чоловік Денис товаришує з Борисом ще з часів шкільної парти. Це якраз брат мене з ним звів. Вирішила спокійно поговорити:

– Денисе, а ти не знаєш, що таке трапилося з Борисом? Таня мені постійно скаржиться. Та і я бачу, що у них в родині стосунки немов зіпсувалися. 

Мій чоловік зашарівся.

– Ем, я нічого не знаю, давай краще спати, бо я так втомився, – швидко відповів та пішов геть. Але здалося, що Денис щось ретельно приховує. Ні, марно сподіватися, що він все мені розповість. Тому вирішила сама провести невелике розслідування. 

Знала, де працює Боря тому зранку “причепурилася” – одягла чорні окуляри, перуку та хустину, щоб ніхто мене точно не впізнав. Чергувала біля його офісу майже до вечора, вже думала навіть плюнути на цю дурну ідею та поїхати додому. Але тут виходить Боря. Не сам, а з красивою білявкою. Він ніжно її обіймає та цілує у щоку. Так ніхто не поводиться з колегою по роботі. Одразу все стало ясно – у мого брата є коханка. 

Спершу я хотіла зателефонувати Тетяні та все розповісти про її горе-чоловіка, але стрималася. Ні, краще я з Борисом перше поговорю. Запросила його у кафе наступного дня, мовляв, хочу з ним обговорити моє день народження (звісно, що я збрехала).

– Борю, я все знаю. Бачила тебе і ту молоду кралю біля офісу. Тобі не соромно? У тебе є кохана жінка та дітки, як ти можеш?

– Знаєш, я вже просто втомився. Мені набридло щодня приходити додому. А поруч з Олею я почуваюся так, немов помолодшав на 10 років. Вона робить мене щасливим. Але ніяк не можу наважитися на те, щоб розлучитися з Танею, адже у нас діти. Не хочу їм життя псувати, – жалібно відповідає Боря. 

Я мовчки встала з-за столу та пішла геть. Стало так соромно за поведінку брата. Адже він не бачить, яка його жінка чудова людина, як вона про нього підкується та кохає. А Боря ось так підло вчинив. Побачив молоду дівчину та одразу закрутив роман! 

І тепер я не знаю, що мені роботи – розповісти все Тані чи далі приховувати таку гірку правду. Адже розумію, що такий вчинок брата точно зруйнує їх родину. Тим паче тепер я також замішана у цій історії. Якщо жінка про це дізнається, то ніколи не захоче далі зі мною спілкуватися. 

Варто розповісти таку гірку правду Тетяні чи далі все приховувати заради брата? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector