Я зраджувала, бо шукала щастя. А тепер усі від мене відвернулися, навіть рідна сестра вигнала

Хочу поділитися з вами своїм горем. Бо дуже мені сумно і залишилась зовсім одна. Колись в дитинстві ми з сестрою були близькі. Діана дуже розумна та цікава людина. Батьки нас суворо виховували. Хотіли, аби ми вміли всього досягати самотужки. А в старших класах повідомили новину:

 – Ми з мамою вирішили, що не будемо оплачувати вам навчання в університеті. У вас ще є час підготуватися. Вступите – молодці. А як ні, то знайдете роботу.

Мене ця позиція налякала. От в Діани проблем не було, вона й без того дуже добре навчалась. В мене так не виходило. Тож згодом вступити мені не вдалося. Тоді я й вирішила, що жіноче щастя – не в професії. Краще знайти гарного чоловіка. 

Я влаштувалась на роботу в магазин. А згодом в клубі познайомилась з Олексієм. Він заможний і гарний, саме про такого я мріяла. Щоправда, дещо старший. Та я погодилась за нього вийти. І дуже раділа, що нарешті можу покинути роботу і витрачати гроші на себе. 

Діана ж або заздрила, або не розуміла мене:

 – Невже тобі не хочеться самотужки чогось досягнути? 

 – Такий чоловік – це вже досягнення. От ти, що маєш з того навчання? Живеш в гуртожитку, одягаєшся на секонді. Жах!

Час минав. Діана закінчила медуніверситет і пішла працювати в приватну клініку. Я ж насолоджувалась життям, відпочивала на морі. Єдине, що чоловік дуже хотів дітей, а я – ні. Та згодом все ж довелося народити. 

З часом сестра відкрила приватний кабінет. Та їй тоді було 32 роки, а вона досі не вийшла заміж. Але квартиру собі придбала самотужки. 

Тоді я й познайомилась з Михайлом. Це було кохання з першого погляду. Коли сестра їздила у відрядження на всілякі конференції,  залишала мені ключ. У неї вдома я й зустрічалась з коханцем.

Пошепки

Та одного разу, Діана приїхала, а ми досі були у неї. Вона це знала. З порогу сказала:

 – Мені дзвонив твій чоловік. Він думав, що ти зі мною поїхала.

 – Ой, вибач, довелось збрехати.

 – Я не братиму в цьому участь. Збирайтеся. І більше ти мій ключ не береш.

Вона мене осоромила перед Михайлом. Це було дуже принизливо. Та найгірше, що чоловік зрозумів, що нікуди я не їхала з сестрою. Він дізнався про мої зради. І вигнав мене. Коханець також відвернувся від мене, виявилось, що він також одружений. Я приїхала до Діани. А вона лишень сказала:

 – Ось чого ти досягла? Я тебе не збираюсь приймати. Йди до батьків. 

 – Але ж ти моя сестра? І квартиру маєш?

 – Я важко працювала, аби на неї заробити, а ти тут розпусту влаштувала.

Рідна сестра мене вигнала. Я поїхала до батьків. Вони дозволили залишитись на кілька місяців, якщо я домовлюсь з Олексієм, аби дозволяв їм бачитись з онукою.

Тепер я зовсім не знаю, що робити? Порадьте мені!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector