Я зраджувала чоловіку з його братом. Але мене шокувала його реакція, коли Юра все дізнався

Я взяла пропозицію від чоловіка, якого не кохала. Річ у тому, що Юра був дуже доброю людиною та чудовим головою сім’ї. А вийшла заміж тому, що вже пора була. Чесно кажучи, про такого чоловіка як він мріють всі жінки, але мене він не зачаровував так, як може інших жінок. Юра не пив, не курив, розвивав свій бізнес. А я так підло з ним вчинила.

Пізніше я вже знала усіх родичів чоловіка. Найбільше мені припав до душі його рідний брат. Діма був ніби з обкладинки журналу, підтягнутий, високий, красень неописовної краси.

Діма хоч і був молодший від мене на два роки, але мене шалено до нього тягнуло. Діма був одружений, навіть мав дитину. Але я відчувала, що між нами от-от спалахне іскра.

Кожного разу, коли ми пересікалися поглядами на сімейних посиденьках я розуміла, що закохуюся в нього. Він теж кидав мені непрямі натяки, та перший час я воліла стримуватись.

– Слухай, я скоро втрачу голову! – розповідала я подрузі свій секрет. – Він так дивиться на мене, що я тану, як цукерка! Як перед таким красенем встоїш? Але й свою сімʼю руйнувати не хочеться.

– А життя, то одне! Потім жалітимеш, що не зробила те, що хотіла, — підтримала мене Оля, яка ще не була заміжньою.

– А ти права! Я ж в нікого ще так палко не закохувалась, чому себе стримувати?

Пошепки

Подрузі я довіряла, як сестрі, вона зі мною з дитинства. 

Після нашої з неї розмови я наважилась на це, стала чекати слушної нагоди. Момент настав швидше ніж я могла подумати. День народження свекрухи. Діма прийшов без дружини, бо вона лікар і її терміново викликали. Мій чоловік теж захворів напередодні. 

Коли всі вже були веселі і галасливі я знайшла змогу підійти до Діми і він зрозумів мої натяки миттєво. Через пів години ми вже їхали в готель. Цих кілька годин були неймовірними. Він підвіз мене додому. Чоловік ні про що не здогадався.

Кожна наша таємна зустріч дарувала мені неописані емоції. На роботі почали помічати, що я наче сяю. Наш роман тривав майже три місяці. Подруга була в курсі усього, що відбувалося. От тільки з часом я не хотіла розповідати їй усі деталі.

Коли ми з Дімою знову залишились удвох, то у двері хтось постукав. Він відчинив, а там стояв мій чоловік. Він побачив мене на ліжку і пішов геть. То була квартира Діми знайомого, як потім виявиться це Оля дала йому адрес. Може не спроста, може й сама поклала оком на Юру.

Чоловік не влаштовував скандали, а мовчки подав на розлучення. Я залишилась одна зі сином, Діма теж одразу зник з радарів, обірвав всі контакти. Напевно вже з іншою розважається.

Отак я зруйнувала свою сімʼю, хоча в цьому і подруга винна! З нею я більше не спілкуюся, ходять чутки, що вона тепер з моїм Юрою зустрічається… Теж мені, подруга!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Adblock
detector