Я зробила велику помилку і розплачуюсь за неї усе життя. Тепер самотня й нікому не потрібна

Часом сиджу в порожній хаті й серце пронизує різкий біль. Та ні, це не хвороба, хоча я вже зовсім не молода. Це жахливе почуття, від якого стає лише самотніше. 

Тепер наодинці із собою, коли багато вільного часу я постійно аналізую своє життя. Де ж я помилилась? Як до такого дійшла? І насправді для мене все очевидно.

Моя ненька була дуже суворою і релігійною людиною. В дитинстві вона слідкувала за кожним моїм кроком, відпускала лише на навчання і не дай Боже мені хоч згадати про танці чи якісь розваги. До 20 років я буквально з хати не виходила. А потім зустріла Микиту. Випадково в магазині. Я втратила розум від кохання і врешті втекла з ним в інше місто.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ми жили в однієї бабусі та планували майбутнє. З ненькою я зовсім не спілкувалась. А одного дня повернулась додому, та Микити там не було, як і його речей. Це розбило мені серце, я не знала, як бути. Навіть захворіла. Мене так нудило, що кілька тижнів не ходила на роботу. А тоді звернулась до лікаря і дізналась, що вагітна.

Пошепки

Словами не передати той розпач, що я відчувала. Я не мала грошей, дому. Тож звернулась до однієї лікарки пенсіонерки, котра в домашніх умовах робила дівчатам аборти. Це було жахливо. Вдома в мене піднялась температура і врешті я потрапила до лікарні.

За той вчинок я розплачуюсь все життя. Згодом я все ж вийшла заміж, та мати дітей вже не могла. Врешті чоловік через це мене покинув. Тож я вирішила більше ніколи не мати відносин. З мамою вдалося помиритися лише згодом, перед її смертю. 

Ось так один неправильний вибір може змінити усе життя.

Як би ви вчинили на моєму місті?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector