Я зустрівся з дружиною через рік після розлучення і не впізнав її

Я одружився зі стрункою красунею, а через декілька років в шлюбі поруч зі мною була недоглянута й груба жінка. Дружина перестала фарбувати волосся, малювати нігті й наносити макіяж. Навіть ноги у неї тепер були не завжди побриті! На стегнах розтяжки, на голові неохайний пучок, а на ній мішкуватий сірий одяг. У такому вигляді вона прокидалася зранку, бігла готувати дітям сніданок і бралася до хатніх справ. 

Коли ми познайомилися, то я навіть не розраховував на те, що зможу підкорити її серце. Дружина була справжньою красунею, в якої був не один шанувальник. А зараз навіть мені не хочеться дивитися у її сторону. 

Якщо відверто, то я втратив до цієї жінки будь-який інтерес і вирішив, що нам прийшов час розлучитися. 

Приблизно через рік ми знову зустрілися і тоді я практично втратив дар мови. Колишня дружина змінилася до невпізнання. Вона навіть у 18 років виглядала не так розкішно, як у 30-ть. У неї була струнка талія, худі ніжки і щира усмішка. Сама вона була у розкішному платті, а на ногах були туфлі на підборах. Від домогосподарки не залишилося й сліду. Тепер мені не вірилося, що ця неймовірна жінка колись була моєю і у нас з нею спільні діти. 

Лише тоді я зрозумів, як сильно помилявся. Адже дружина під час нашого шлюбу мала на собі багато обов’язків. Вона виховувала дітей, займалася побутом і ніколи не дорікала мені. Вона дбала про мене, облаштовувала наше гніздечко і завжди готова була допомогти й підтримати. Натомість я не приділяв їй ні уваги, ні розуміння. Хоча впевнений, що після пологів їй хотілося чути компліменти і бачити, як я дорожу нею.

Пошепки

Звісно, що дружина не мала часу слідкувати за собою. Їй було важко як морально, так і фізично. Будь-яку вільну хвильку від дітей вона присвячувала мені. Саме тому на голові був пучок, а на нігтях не було манікюру. Жінка втомлювалася від домашніх турбот, а я не помічав цього. Проте було надто пізно, щоб щось змінити. Я все зруйнував власними руками. 

Зараз у колишньої дружини, мабуть, знову багато залицяльників. У цьому немає нічого дивного, адже вона – справжня мрія багатьох. Як тільки діти пішли у дитячий садочок, у неї з’явився час на себе. Тепер волосся пофарбоване, манікюр зроблений, тіло в тонусі. Мені прикро, що я відмовився від свого щастя. 

Тепер колишня жінка не хоче мати зі мною нічого спільного. Я приймаю її позицію і розумію. Сподіваюся, що знайдеться той, хто зможе гідно оцінити її. Щодо мене, то я зробив висновки й спробую більше не бути таким сліпим. 

Усім чоловікам хочеться порадити: будьте уважнішими! Не варто дорікати дружині, якщо вона перестала доглядати за собою. Проаналізуйте її день, обов’язки і ритм життя. Можливо, їй не вистачає вільного часу? Можливо, вашої турботи? Допомогайте своїм коханим половинками, щоб вони квітли й сяяли. 

А як ви вважаєте, чому жінки перестають дбати про себе після заміжжя? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector