Як без зусиль зробити будинок затишним і охайним: прості 5 правил

Тримати вдома порядок — мета чи не кожної жінки, але за роботою, приготуванням і вихованням дітей ми не завжди встигаємо стежити за цим.

У цьому немає нічого страшного, але що робити, якщо додому завітали гості, а там безлад?

Як підтримувати вдома чистоту так, щоб ви не боялися непроханих гостей.     

 Ми впевнені, що цих кілька хитрощів значно полегшать ваше життя!

1.Текстиль в будинку

Вдома завжди потрібно мати постільну білизну, наволочки, скатертини про запас. Чисті тканини створюють відчуття охайності, а от не попрасовану білизну краще сховати подалі.

2. Декор на меблях

Тут є дві сторони медалі: якщо це статуетки, підсвічники, рамки — то їх кількість варто обмежити, адже вони лише збирають пилюку. А от щодо скриньок, шкатулок — то це чудове рішення, оскільки такі речі, як монети, ключі можна скласти туди. І вигляд квартири буде чистішим.

3. Все на своєму місці

Організуйте усі функціональні зони правильно. І, відповідно до них, розставте усі речі. Засоби для чищення кераміки — у ванній, губки — на кухні, а  швабру зберігайте постійно в одному і тому ж місці. Це значно пришвидшить процес прибирання.

4. Паперові рушники

Використовуйте більше паперові рушники. Звичайні рушники потрібно прати кожних 3 днів, а вигляд кухні вони роблять вкрай неохайною, особливо коли грязні. А рушники в ванні не слід використовувати для обличчя, оскільки це може призвести до висипів й акне. 

Місця безладу

Через пару днів після прибирання зверніть увагу на місця, в яких найбільше накопичуються речі. У спальні на стільці — одяг, в коридорі — гора взуття, а на комоді — ключі та всяка дурниця.

Щоб розв’язати цю проблему, подумайте як і куди перемістити всі ці речі.

Помічники господині

 

 Пилососи, пральні та посудомийні машини, сушарки та мийники вікон — усі ці здобутки технічного процесу значно прискорять та покращать ваш процес прибирання. Тому активно їх використовуйте, щоб досягти максимальної чистоти.

Аромати в будинку

Згадайте як гарно пахне квартира після прибирання! Свіжо й легко! Тому подбайте, щоб такий запах у квартирі був завжди.

Забитий і застояний запах видасть в вас неохайну господиню, так що провітрюйте кожну кімнату щодня, навіть якщо на вулиці мороз. Досить відкрити вікно на 15-20 хвилин, щоб освіжити повітря в приміщенні. Також можна використовувати ароматичні свічки та ефірні олії.

Ось такі прості правила зроблять з вас ідеальну господиню.

Як часто ви прибираєте у квартирі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector