Як чоловік може зруйнувати вашу любов? Тільки 4 пункти кричать на те, що він не цінує та не кохає жінку!

Кохання – складна річ. Ще й до того, непередбачувана. Його не стримаєш, не посадиш на ланцюг, як ту собаку, не закриєш у найглибшому підземеллі. 

Вчора воно було, а сьогодні його нема. Звісно, бувають випадки, коли у розлученні винні двоє…

Однак, буває, що хтось з партнерів навіть цього не усвідомлюючи, може зруйнувати родину. Наприклад, чоловіки. 

Пошепки

Ось 4 ознаки того, що Вас не цінує коханий чоловік та родина на межі розлучення:

  1. Критика. Звісно, вона інколи потрібна, аби зрозуміти свої помилки та знати, як їх виправити. Однак, коли це агресивна критика, яка часто доводить до сліз – то це дуже погано. Негативною критикою чоловік може знищити самооцінку своєї коханої жінки та навіть загнати її в депресію. 
  2. Постійні порівняння. Не відходимо далеко від критики. Наприклад, чоловік порівнює свою дружину з молодою співробітницею. Вона ж красивіша, юна, привабливо виглядає, одягається, смачно готує… “А ось Маринка!…”, “У неї фігура краща…”. Цим чоловік тільки принижує гідність жінки та заганяє її у глухий кут. Замість підтримки та стимулу ставати кращою – одні докори та порівняння. Таке жінки запам’ятовують на все життя. 
  3. Відсутність похвали. Для кожної жінки приємно чути якусь похвалу – за смачну вечерю, чисту кімнату після прибирання, каву на сніданок чи просто за те, як вона обережно випрасувала сорочку. Такі звичні слова, як  “Дякую”, “Спасибі”, “Молодець” підіймають настрій жінки на весь день та стимулюють ставати ще кращою версією себе. Але коли цю поміч ніхто не цінує, то ображає до сліз. Хіба це приємно, коли твою працю знецінюють? 
  4. Брак уваги. Звісно, у кожного з нас є обов’язки та справи. Робота, зустрічі, знову робота, хатні справи. Однак, не потрібно забувати про час для коханої людини. Просто обійняти зранку, подарувати букет квітів, забронювати столик в улюбленому кафе чи просто влаштувати вдома романтичну вечерю. Це додає нову іскру в стосунки та підтримує кохання в парі. Але відсутність такої романтики перетворює двох закоханих та просто сусідів, які сплять в одному ліжку. А в таких людей шлюб крихкий, наче скло, яке от-от розіб’ється на тисячі уламків. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector