Як чоловік переписується з тією, яка йому дійсно подобається

Рано чи пізно жінка стикається з тим, що не розуміє, що їй далі очікувати від свого партнера. От спілкуєшся з чоловіком і не можеш визначити, подобаєшся ти йому чи ні, і що взагалі між вами.

Манера спілкування чоловіка з жінкою може приховувати багато підказок. Одна з таких – листування, просто зверніть увагу на повідомлення, які надсилає вам цей чоловік:

1. Він ставить флірт-смайлики.

Чоловіки також можуть соромитися проявляти свої почуття, однак використовують для цього смайлики. Зазвичай сильна стать рідко обирає емодзі для висловлення почуттів, тому якщо він кидає вам смайли, значить хоче сподобатися. 

2. Він пише несподівано.

Це свідчить про те, що ти присутня в його думках. Чоловіки зазвичай пишуть друзям та знайомим з певною причиною, щоб розв’язати якесь питання, або ж домовитися про зустріч. Повідомлення без причини, а також легкий флірт свідчить про те, що ти йому не байдужа. 

 

3. Він пише тобі довгі повідомлення.

Пошепки

Довгі повідомлення також можуть багато чого означати – зокрема, що чоловік витрачає свій час на те, щоб поділитися з вами чимось важливим, а також отримати у відповідь вашу думку. Зазвичай довгі повідомлення пишуть ті, кому дійсно важливе наше спілкування. 

4. Він задає тобі дивні питання.

Так чоловік хоче здатися тобі неординарним, виділитися з-поміж інших, щоб ти звернула увагу саме на нього. Чоловік усвідомлює, що зможе дізнатися тебе краще, якщо йому вдасться зацікавити. 

5. Він тримає тебе в курсі свого життя.

Ти не картаєш себе в догадках чи різних переживаннях, адже він тобі розказує більшість речей зі свого життя. Це свідчить, що ти йому дійсно важлива і в майбутньому можеш стати частиною його життя.

6. Він пише тобі, навіть коли гуляє з друзями.

Чоловіки рідко згадують про своїх жінок на різноманітних гулянках, а інколи навіть можуть вимикати телефон. Якщо ж він не припиняє листування навіть під час веселощів та розваг, значить ти дійсно важлива для нього.

Чи згодні Ви зі всіма пунктами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector