Як чоловіки «калічать» своїх дружин і навіть про це не здогадуються

Чомусь в нашому суспільстві звикли думати, що вся сім’я повинна триматися на жінці. Дружина стає “берегинею” домашнього затишку, вона повинна підтримувати порядок вдома, виховувати дітей, готувати їжу, а ще бажано заробляти хоча б на своїм забаганки. А чи не багато справ перекладають чоловіки на жінок?

Чоловік мріє мати біля себе прислугу чи партнера? Як одна людина може вміщати в собі: господиню, маму, коханку, друга, партнера… 

На чоловікові лише один обов’язок – забезпечувати сім’ю. І дійсно, коли чоловіки  перекладають всі домашні обов’язки на дружин, вони повністю поринають в роботу і їм вдається досягти успіху у своїй справі. Вони геть забувають про свою дружину, не приділяють їй увагу, не знають, які інтереси в їх спільних дітей і чим сім’я займається у вихідні дні.

Чоловік починає пропадати ночами, а свою провину намагається прикрити дорогими подарунками. Жінка може їздити на дорогій автівці, жити в гарному особняку, але в дечому вона справді бідна. Поруч немає чоловіка, не має кохання. Вона втратила вже ті почуття, які були перед одруженням. Вони вже не цікавлять один одного, адже між ними просто прірва зі зрад, обману, образ.

Вона вирішила присвятити своє життя дітям, але так хочеться відчувати поруч підтримку. Щоб хтось спитав, як пройшов її день, які у неї переживання чи тривоги. Ця жінка живе в сім’ї, але насправді вона дуже самотня. Вони можуть жити разом, спати під одною ковдрою, але бути абсолютно чужими один одному.  І хоча вона намагається врятувати ці стосунки, намагається достукатися до чоловіка, і він її слухає, слухає, але не чує. Він дивиться немов крізь неї, не бачить її  внутрішнього світу, її емоцій, переживань, бажань, проблем. Він не запитує і навіть не думає про таке.

І коли вона втрачає будь-яку надію на те, що чоловік знову стане з нею близький, як раніше, або настільки байдужіє до нього, що не бачить сенсу в подальшому спільному проживанні, вона приймає рішення піти від нього.

І ось тут чоловік дивується – чому вона пішла? “Адже я ж даю їй все, що вона хоче, вона зі мною ні в чому не має потреби, я її всім забезпечив”.

Правда, всю цінність жінки він починає розуміти тоді, коли її вже немає поруч. Для чоловіка стає все таким марним, коли немає вдома опори, немає посмішки коханої, її обіймів. Всі інші жінки стають такими не цікавими, коли ти втрачаєш ту єдину. А вона всі ці роки була його щастям, центром його світу, просто він намагався все це не помічати. Не хотів вірити в те, що жінка стала тією головною опорою, яка допомогла добитися всіх успіхів. 

Але вона пішла і повернути її вже навряд чи вийде, тому що він спустошив її почуття і вбив у ній її любов до нього своєю черствістю і байдужістю.

Тому потрібно берегти і кохати своїх дружин, коли вони поруч. Кохання таке крихке та тендітне, його дуже легко зруйнувати. Бережіть своїх дружин, приділяйте їм час, увагу, адже вони кохають вас такими, які ви є.

Обійняли дружину?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector