Як чоловіки повільно, але вірно руйнують любов своїх дружин

Завжди всі дивуються, коли пара після такого шаленого кохання розлучається. Люди тоді починають ставити собі питання: «Як же так, куди ж поділася любов?». Правда, пристрасть та бажання з часом вщухають, залишається кохання, але воно зовсім не таке, як було раніше. Воно вище, базується на взаємоповазі та компромісах.

Якщо люди так і не можуть знайти спільну мову після закінчення пристрасті, вони розлучаються. Але інколи трапляється так, що винні не двоє, а сам чоловік повільно та впевнено своїми вчинками руйнує кохання жінки. 

1. Відсутність уваги.

Жінки обожнюють увагу і для них це основа стосунків. Для жінок ніколи не будуть зайвим компліменти зі сторони чоловіка. Вона тоді відчуває себе бажаною та тією єдиною. Для такого чоловіка жінка готова на все. Як тільки партнер стає байдужим, пристрасть і в самої жінки починає згасати. 

2. Відсутність похвали.

Усі ми знаємо, що жінка повинна підіймати чоловікові самооцінку, підтримувати його, бути опорою – тоді він досягне успіху. Але те ж саме потрібно і самій жінці! Нас також потрібно хвалити за приготовлений сніданок, охайну оселю і багато інших речей. На жаль, робота дружини зазвичай залишається непоміченою. 

3. Відсутність романтики.

Чим довший період стосунків, тим менше в людей залишається романтики. Лише особливі пари можуть зберегти такий трепет на довгі роки. Навіть якщо жінка не висловлює свої бажання до сюрпризів, це не означає, що вона цього не хоче.

Дайте власній дружині можливість знову відчути себе бажаною та привабливою.

4. Надмірна критика.

Ніколи не критикуйте жінку. Для одних це стане просто руйнацією самооцінки, а для інших стане поворотним моментом постійних протестів та сварок. Інколи чоловіки критикують не для того, щоб принизити жінку, а щоб допомогти та підказати, як робити правильно.

Правда, не всі це роблять так, щоб жінка зрозуміла намір чоловіка. Наголошуйте на чомусь м’яко і делікатно. 

5. Порівняння з іншими.

Нікому не подобається, коли його порівнюють з кимось іншим і вашій жінці, в тому числі. Жінка розуміє, що вам інші жінки можуть подобатися більше, ніж вона. Це глибоко ранить і породжує образи. 

Не забувайте, що близьку людину легко образити поганим словом. Набагато складніше потім це виправити.

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector