Як Дімі Комарову вдалося заробити мільйони, одружитися з красунею і не потрапити під вплив зіркової хвороби

“Світ навиворіт” – це популярна телевізійна передача, яка захоплює з першої серії. Позаду вже 12 відзнятих сезонів, але її актуальність від цього не зменшується. Звісно, душею програми та її невіддільною частиною є ведучий Дмитро Комаров. Сьогодні ми хочемо розповісти про цю дивовижну людину трохи більше. 

Як Діма Комаров став відомим

Зараз ім’я Дмитра Комарова відоме багатьом, але раніше ніхто не знав про цього чоловіка. Він народився у звичайній родині. Його батько був фізиком-оптиком, а мама – медсестрою. У бідному дитинстві хлопчик навіть не думав, як перевернеться його життя. Незважаючи на матеріальну скруту, батьки подбали про те, щоб їхній син почувався щасливим. 

Комаров ще у підлітковому віці почав співпрацювати з пресою. Він дописував в газети, а у 17 років пішов працювати в “Телетиждень”. З того часу його не покидала жага до подорожей, нових відкриттів і зйомок. Зрештою, Дмитро став випускником транспортного університету, а також університету культури та мистецтв. Його спеціальність – зв’язки з громадськістю. 

Діма Комаров і “Світ навиворіт”

Дмитро Комаров вигадав ідею програми під час подорожі до Таїланду. Перший випуск він взявся знімати самостійно разом зі своїм другом. Чоловік завжди цікавився нетуристичними маршрутами, життям інших народів та пригодами. Якось Діма з місцевими жителями намагався перейти убрід річку, що наштовхнуло його на думку: “А чому б цим не поділитися з іншими?”. Звісно, фотографії не здатні передати усю атмосферу, а от повноцінне відео – інше діло. 

Проте цей випуск так і не вийшов на екрани, адже для цього потрібні були серйозні зв’язки на телебаченні. Та чоловік вирішив не здаватися, а відзняти пілотну серію проєкту “Світ навиворіт”. Він вирушив в Камбоджу. Так з’явилася програма, яку зараз обожнюють мільйони. Ніхто не очікував на такий шалений успіх, адже передача одразу ж вийшла на каналі “1+1”. Над нею працювала невелика команда. Роль ведучого, сценариста і режисера належала Дмитрові Комарову. Йому допомагав оператор та місцевий гід-перекладач. 

Після цього зйомки активно продовжувалися і навіть дебютний 12-ий сезон не поставив крапку на подорожах Дмитра. Він вирішив запустити новий проєкт, але цього разу мандри відбуваються на території України. Перед ним важливе завдання: довести, що на його Батьківщині також є багато цікавих місць, які вартують уваги. “Мандруй Україною з Дмитром Комаровим” – це унікальна можливість дослідити те, що нас оточує. 

 

Гроші й слава

Дмитро Комаров не приховує того, що зйомки програми зробили його заможним чоловіком. У рік він отримував близько півтора мільйона доларів. Кошти він вкладав у нерухомість та витрачав на інші потреби. Спочатку він придбав собі житло вартістю 150 тисяч доларів, а потім ще одну квартиру, за яку довелося віддати 320 тисяч. 

Завдяки своїй популярності Дмитро стає учасником різноманітних шоу. Саме на одному з них він познайомився зі своєю майбутньою дружиною. 

Дружина Дмитра Комарова

Спочатку Дмитро зустрів Олександру на конкурсі краси у 2016 році. Тоді вона отримала титул “Міс Україна”. Згодом вони зустрілися вдруге на паркеті “Танці з зірками”. У танцях чоловік точно не претендує на звання професіонала, але будь-який досвід не дається нам просто так. Власне завдяки танцювальному проєкту Дмитро знайшов своє кохання. Дружина повністю підтримує свого чоловіка і з розумінням ставиться до його регулярних мандрівок. 

А як ви ставитеся до цього ведучого? Чи подобається вам його програма? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector