Як дізнатися, чого прагне чоловік? Три секретні побажання вашого партнера…

Кожен чоловік хоче, щоб його кохана проявляла ініціативу в той чи інший момент. Однак дуже часто чоловіку важко зізнатися у тому. Жінки більш відкриті та люблять побалакати. Чоловіки ж, зазвичай, менш балакучі, і це погано. Бо вони не говорять дуже важливі речі. Наприклад, які риси вони цінують у своїх партнерках. Скільки стосунків можна було б зберегти, якби ми знали про це раніше! Кожен чоловік очікує від своєї коханої прояву певних якостей, але чомусь не може або не хоче в цьому признатися. 

Як зрозуміти, чого хоче чоловік? Які таємні бажання кожного чоловіка? Ця інформація допоможе покращити стосунки з вашим партнером.

Перше таємне бажання, про яке чоловіки рідко кому розповідають – це потреба в усвідомленні власної унікальності чи потрібності. 

Чоловікові важливо відчувати те, що він потрібен. Крім того, йому важливо усвідомлювати, що він кращий за інших. Це пов’язано із  закладеними сексуальними стратегіями в чоловіків. Яким привабливим чи сильним не був твій обранець, а він все одно хотітиме аби його кохана хвалила його за силу і мудрість, підкреслювала його гідності. Вони люблять коли ми кажемо, що він кращий за інших.

Пошепки

Друге чоловіче бажання – бути дитиною.

Представники сильної статі чудово ладнають з дітьми. Бігають, кривляються… Це як раз і пов’язане з тим, що виходить на волю їх внутрішня дитина, яка живе в кожному чоловікові, але через безліч стереотипів загнана в рамки, адже заведено вважати що справжній чоловік не плаче, не говорить про свої слабкості, не принижується. 

Як можна допомогти чоловікові відчути себе безтурботною дитиною? Все просто, постарайтеся увійти в роль маленької дівчинки. Можна пограти з ним в сніжки, в гру, яку колись він грав у дитинстві, пожартуй над ним. Чоловіки люблять легкість, простоту та щирість. Відповідно достатньо всього лише бути як діти.

Третє таємне чоловіче бажання — це бажання виговоритися.

Часто кажуть, що чоловіки все тримають в собі і якщо чоловік не хоче розмовляти, то краще йому дати спокій. Однак це далеко не так. Насправді чоловіки також люблять виговоритися. Але не завжди вони можуть на це зважитися, тому треба допомогти, обережно підштовхнути до цього.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector