Як до донечки додому приїхала дуже активна мама

– Привіт, донечка. Як здоров’я? Сім’я, робота, справи? Де твій? На роботі? Об 11 годині ночі? І як цю роботу звуть? Віра, як в минулий раз, або по-іншому? Ага, дзвонить ?! Скажи йому, що мама приїхала. Запитує коли назад? Впізнаю зятя.

Перше питання «Коли назад?» скажи, коли нову машину купить тоді і мама додому поїде. Минулого разу я з його Запорожця ледве вилізла. Сісти-то я сіла, хоч і з великими труднощами. Поїхали на вокзал. По дорозі я всього лише пару пиріжків з’їла. Приїхали, поїзд уже під’їжджає, а я не можу з Запору вилізти. Одну руку і одну ногу висунула, а решта ніяк! … Зять навколо бігає, кричить: «Затримайте поїзд, я за автогеном збігаю! ..» Поїзд все одно поїхав, а я ще два тижні погостювала …

Таню, а де онук мій, Миколка? Де він ночами вештається? На дискотеці? І як цю дискотеку звуть? Навіть я знаю, що понеділками дискотек не буває. Дивись, а то він на цій дискотеці одружиться по зальоту. … Гаразд, мовчу.

Подивимося що у тебе в каструлях. Триденний супчик – якщо розігріти, тобто можна … Собакам. І цим ти годуєш чоловіка? Тож не дивно, що він на роботі затримується. Ти ще його як в тому анекдоті, бува, не годуєш? Дружина йде на роботу і наказує дітям: «Що кішка не доїсть – не викидайте, татові на вечерю буде!» Таня, Таня, скільки разів я тобі казала – як довів професор один, різниці між чоловіком і псом немає. Основні інстинкти, і перший – пожерти!

Ти не смійся, ти слухай Маму! Ось він бігає цілий день, зголоднів і тут згадує де його миска з їжею чекає, туди і біжить! А ти з такою їжею його сама до роботи Віри підштовхуєш … Давай картоплю, капусту, зараз борщу наваримо. Нехай коли він сьогодні до миски прибіжить, у нього свято буде. Кажеш, не їсть борщ? А ти його готуєш? Мамин борщ їдять всі, Мама за цим стежить!

Так тепер займемося тобою. Що за вигляд? Майка розтягнута, дивитись гидко! А штани? Що це за штани такі? Лосини? Ой, вона втомилася на роботі за компутером! Ой, вдома вона хоче розслабитися відпочити і не думати про зовнішній вигляд! До нас на ферму приїжджай там і відпочинеш, і розслабишся, і курям лосини свої продемонструєш. А вдома себе розпускати не можна, слухай Маму!

Пошепки

Таня, а що за зачіска у тебе? Вороняче гніздо називається? У тебе там ніхто поки не завівся? Жарко їй, вона волосся підібрала і ходить як опудало! Професор каже, що другий інстинкт після миски – розмноження. А з тобою в такому вигляді розмножуватися хіба що інвалід по зору захоче. 

А чоловіка твого я розумію – приходить додому бідолаха, а вдома швабра в майці розтягнутій з гніздом на голові, тут хто хоче назад на роботу відразу втече! А ну швидко йди у ванну і приведи себе в порядок, дзвонять у двері, зять повернувся!

Ні, це сусідка. Добрий день. Так, приїхала погостювати. А вам швидку викликати? Ні? За сірниками. Не спиться, якісь хулігани під вікном на гітарі грають і ви думаєте що там наш Миколка? Даремно думаєте, Микола наш спить. Давно. Уроки вчив, вчив і заснув. Росте хлопчик, до університету готується, через вісім років вступати вже. Пригощайтеся чаєм. Вася де? Кому Вася, а мені – шановний зять Василь Петрович. Працює, на нову машину заробляє. На іномарку. Сім’ю забезпечує, дружину-красуню, дочку мою, балувати любить.

Поповзла, анаконда. Ну постривай, наведу я в під’їзді порядок!

Дзвонять. Привіт, зять мій улюблений, втомився на роботі? Зараз Таня борщиком погодує, приголубить, масаж зробить! Ви тут поворкуйте, а я спати пішла, втомилася з дороги. Все, немає Мами, Мама спить, до завтрашнього дня готується – доці мізки вправити, онука виховати, сусідів на місце поставити … Ох-хо, що б ви без мене робили!

Сподобалася історія?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector