Як доглядати за «жіночим щастям», щоб воно регулярно пишно цвіло

Сьогодні ми з вами хочемо поговорити про рослину спатіфіліум, яку ще часто називають жіночим щастям. 

Насправді, цей вазон цвіте дуже рідко, адже для цього потрібно приділити належну увагу догляду. Тому ми вирішили поділитися з вами основними порадами від професіоналів, які допоможуть вам отримати неймовірний цвіт. 

Говорять, що якщо подарувати цей вазон одинокій жінці, то вона обов’язково знайде своє кохання. Хтось в це вірить, а хтось — ні, але ця квітка може стати ідеальним предметом інтер’єру. Вона точно буде радувати вам око. 

Також ця квітка є чудовим подарунком. Під час покупки слід звернути увагу на грунт вазона. Ні в якому разі не купляйте вазон з пересушеним або вологим грунтом. Також на листі не має бути плям. 

Після покупки «жіночого щастя», квітку потрібно помістити в півтінь на два тижні. За цей час рослина має адаптуватися. Полив має бути помірним, і здійснювати його тоді, коли грунт буде сухим. Нехай пройде ще якийсь час, тоді можна пересаджувати квітку. це можна робити навіть під час цвітіння.

В обраний новий горщик слід потрібно всипати керамзит на 1/3 й пересадити туди рослину. Найкраще рослина росте при температурі 22-23 градуси, а от коли температура нижче 18 градусів, це може нашкодити. Також не слід ставити рослину на протяги. 

Не забувайте рослину обприскувати, адже цей вазон любить вологу. Якщо рослина стоїть на підвіконні, то під час опалювального сезону краще помістити на батарею вологу тканину.

Рослині, яка припинила цвісти, треба дати спокій. Краще тримати рослину при температурі 14 градусів. Протягом 4 тижнів здійснювати помірний полив, а потім повернути на місце.

Вам подобається цей вазон?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: