Як дружина осоромила чоловіка перед гостями, попросивши його прибрати за собою

Чоловіків ми звикли бачити стереотипно сильними, мужніми й без жодних проявів слабкості. Втім, повірте, все зовсім не так. Серед них є ті, кого образити, немов раз плюнути. 

Так трапилося і у Вероніки з Артемом.

Одного вечора в гості до парубка прийшли його друзі, чолов’яги з власним почуттям гумору, морем брутальності й непохитною позицією. Випивали, обговорювали машини і жінок, співали пісень, не скупилися на лайливі слова. Усе в кращих традиціях чоловічих посиденьок.

Був уже пізній вечір. Вероніка довго терпіла такі гулянки. Намагалася відволіктися або лягти поспати, але все ніяк не вдавалося. Почекала ще трохи. Тоді не витримала. Встала з ліжка. Пішла на кухню.

– Уже дуже пізно, хлопці. Вам час розходитися.- мовила це доволі спокійно та поблажливо. Думала, що друзі чоловіка – люди розумні й збагнуть все одразу. Однак чоловіки тільки зверхньо глянули на господиню, навіть не збираючись дослухатися до її слів. 

Дівчина спохмурніла. Але відволіклася, бо її увагу привернув безлад на столі: різноманітні недоїдки, огризки, перевернуті пляшки. А їй же це все за ними потім прибирати. 

Подумала.

Вирішила ризикнути:- Артеме, прибереш за собою стіл.

Відповіді вирішила не чекати й, розвернувшись, попрямувала до своєї кімнати. А дарма, бо реакція таки була. На таку фразу першими відповіли гості. Тож у спину господині дому полетіли образливі фрази.

Пошепки

– Та я б свою жінку за такі слова…- почав один із друзів.- Я б її на місце швидко поставив, якби вона мені бабську роботу сказала виконувати!

– Ніякої поваги до чоловіка! Ти їй що прибиральник, що вона такими словами кидається? Чи ти її не забезпечуєш? Чи грошей не заробляєш? Кухня – це її справа.

– Та жінки зовсім страх втратили. Їм те не так, се не те. На них горбаться, а вони тобі отакою монетою відплатять. На місце їх ставити треба.

Артем аж почервонів від люті. Глянув у бік, де щойно була його кохана й зціпив зуби. А друзі ж мали рацію. 

– Це ж треба було мене так перед усіма принизити.- зашипів він, ніби й справді помітивши у словах дружини якусь підлість.

Суть цієї оповіді в тому, що обережними слід бути не лише із представницями слабшої статі. Як бачите, і в чоловіків пунктик на образи спрацьовує дуже швидко. Їхня гордість куди вища, аніж у жінок, але стійкості їй, повірте, бракне.

Чи мала образа чоловіка стійке підґрунтя?

На чиїй стороні в цій історії Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector