Як красиві й стрункі дівчата перетворюються в тіток

Суспільство звикло засуджувати жінок, які з віком перестали доглядати за собою. Мовляв, вони лінуються взяти себе в руки, позбутися зайвих кілограмів й довести до ладу зачіску чи манікюр. Насправді ж, рідні мають їм сказати величезне “дякую”.

Чоловіки не рідко обурюються, чому їхні стрункі й красиві дружини з часом перетворилися на неохайних тіток. Виходить, що їх обманули, адже вони сподівалися отримати зовсім інший товар. 

Спочатку вона була тендітною, веселою і безтурботною студенткою, яка любила поезію й мріяла відвідати Париж. А тепер що? Поруч класична тітка, яка давно не займається саморозвитком, а її єдиним хобі є пошук акційних товарів. Життя проходить за неулюбленою роботою, вихованням дітей та побутовими справами. У неї мішкуватий зіпраний одяг, коротка стрижка й дешеве тістечко в руці, яке підіймає настрій під час сірих буднів. Де ж беруться ці тітки?

Відповідь дуже проста. Вони з’являються тоді, коли жінки перестають отримувати задоволення від життя, адже усе крутиться навколо обов’язків та зобов’язань. У них немає часу навіть подумати про власні потреби, бо сім’я завжди на першому місці. Заради благополуччя дітей та чоловіка доводиться постійно економити й обмежувати себе. 

Чому вони роблять це? Звісно, не з власного бажання і не через матеріальний достаток. Причина криється у стереотипах суспільства, яке диктує жінкам певні стандарти. А ще винен у всьому чоловік, який заробляє недостатньо грошей, щоб його родина могла ні в чому собі не відмовляти. 

Пошепки

Чому тістечка стають їхньою єдиною радістю? Бо солодощі бодай на мить поповнюють запаси енергії і дарують відчуття щастя. Інших джерел просто немає. Навіть банальний здоровий сон чи відпочинок здаються недосяжними мріями. 

Якщо проаналізувати, то можна помітити, що тітками стають лише ті, хто живе заради інших. Ті жінки, які роблять все у власне задоволення й ніколи не обтяжують себе зайвими турботами, стають утриманками, повіями, п’яницями чи просто дивачками, але при цьому доглянутими, красивими й охайними. 

На сторінках модних журналів можна знайти чимало порад, як змінитися і стати вишуканою дамою. “Їж салати з креветками та авокадо”, “ходи тричі в тиждень на силові тренування і не забувай про басейн”, “обов’язково роби процедури у салоні краси”, “онови гардероб, а краще – звернися до стиліста”. Та хіба вони можуть зрозуміти, що матері двох дітей, яка ходить на роботу й займається побутовими справами, не завжди вдається знайти час, аби випити чашку кави, а що вже говорити про силове чи масаж? Про відсутність грошей навіть не варто згадувати. 

Звісно, тіток легше засуджувати й ганьбити. Та якщо розібратися, то ці жінки заслуговують на похвалу й подяку бодай зі сторони власної сім’ї. 

А як ви вважаєте, чому жінки перетворюються на тіток? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector