Як легко і красиво нафарбувати очі – підказка для модниць

Макіяж очей є важливим елементом всього образу, адже це певна родзинка, яка може стати ідеальним акцентом. Спокусливий погляд зачаровує не лише чоловіків, а й стане вашим незамінним атрибутом. Тому ми хочемо поділитися з вами найкращими техніками макіяжу очей. 

Що потрібно враховувати 

Перед тим, як приступати до макіяжу очей, потрібно врахувати певні особливості, зокрема колір райдуги, форма очей, які елементи ви використовуєте та який ефект хочете отримати. Зокрема, зеленоокі красуні можуть сміло обирати фіолетові відтіни, власницям блакитних очей пасують мідні тіні, а от карооким пасує будь-яка палітра.

Для нанесення різних тіней слід використовувати щоразу окрему кісточку, щоб не забруднити макіяж. Загалом ви можете зробити яскравими очі, тоді весь макіяж краще дотримуватися в ніжних тонах, або ж навпаки зробити яскравою якусь іншу частину обличчя.   

І не забувайте, що будь-який макіяж повинен бути створений на якісному полотні, тому тональна основа має бути стійкою та створювати однорідний тон. 

Техніки нанесення тіней

Рельєфне нанесення тіней

Рельєфне нанесення тіней є найпопулярнішою технікою, її використовують як для денних, так я для вечірніх типів макіяжу. Для цього потрібно підготувати три тони тіней – світлий, середній та темний. Розподілити їх від найсвітлішого до найтемнішого від внутрішнього куточка ока і по усій поверхні. При цьому використовувати окремі аплікатори для кожного тону та зробити акуратне розтушування. Третім тоном позначають зовнішні кордони очі. Проміжним відтінком пом’якшують переходи між тонами.

Смокі-айс

З цією технікою ваш погляд буде виразним та незабутнім, часто використовують для створення ідеального вечірнього макіяжу. Також існує денний варіант – для його виконання візажисти обирають нюдову палітру. Для того, щоб очі були довершеними, кайалом замальовують нижню та верхню частину росту вій. Також такий олівець стане ідеальною базою для темних тіней. М’який олівець необхідно розтушувати, а зверху нанести чорні тіні. Щоб зробити перехід, використовують темно-коричневі відтінки. 

Кремові і рідкі тіні

Ці тіні також є популярними, оскільки їх наносити значно легше, ніж сухі, до того ж вони практично не потребують розтушування та не обсипаються. Чудовий варіант, якщо у вас не має часу на те, щоб зробити ідеальний макіяж очей.

Як Ви зазвичай фарбуєте очі? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector