Як матері в синах виховують безвідповідальність

Дуже часто жінки виховують своїх синів не так, як це потрібно.

І зустрівши такого чоловіка в житті, вони б навряд чи стали будувати з ним сім’ю.

Дівчата скаржаться, що у світі все менше і менше справжніх чоловіків. Що нібито багато з них безвідповідальні, не самостійні, а з чоловіком так хочеться відчувати себе у безпеці, особливо, якщо ідеться про шлюб.

Дорогі жіночки, ми самі з них робимо такими! Все залежить від нашого виховання.

Ідучи додому, я зустріла стареньку жінку, яка тягла тяжкі пакети додому. Я здивувалася, тому запитала, чи є в неї хтось, хто б її допоміг. На що вона мені відповіла, що вдома разом з нею живуть два сини, одному 27, другому 31. Сидять цілими днями в комп’ютері та виходять з кімнати лише тоді, коли вона щось приготує смачненьке.

Я впевнена, що вона навіть не задумується, як з ними буде важко їхнім майбутнім дружинам. Якщо, звичайно, вони одружаться. Такі матері ще дуже часто скаржаться на своїх невісток, бо вони не хочуть догоджати їхнім синам.

Нещодавно знайома розповідала, як шкарпетки після синів-підлітків пере і розвішує. І що її діти навіть пельмені магазинні не в змозі зварити.

А що, якщо з малих років звертатися з сином, як з маленьким чоловіком? Якщо завжди дитині наголошувати, що мати – не прислуга і жіночу роботу потрібно цінувати?

Пошепки

Мати повинна показувати на своєму прикладі, як син має ставитися до майбутньої дружини, Мама – це перша й така важлива жінка в житті кожної дитини, особливо, в чоловіка.

У мене по сусідству живе жінка 65-річного віку з двома синами. Їм двом вже майже 40 років і кожен має свою сім’ю. Так і тісняться усі в одній квартирі.

А все через те, що мати дуже піклувалася про своїх дітей все життя, таким чином не давала їм можливості рости та розвиватися. 

Придушення самостійності призводить до придушення чоловічого начала. Звичайно ж, дружини у таких чоловіків будуть владними та вольовими, оскільки до такого вони звикли.

Я працюю в кадровій агенції, куди матері приводять за руку своїх дорослих синів. Звичайно, ніхто таких працівників не бажає тримати в себе на роботі, тому співбесіда є чисто формальною.

Якщо ви не даєте робити вибір своєму синові, розв’язуєте за нього усі проблеми, це призводить до двох сценаріїв:

  • хлопець не буде мати прагнень чогось досягти або завоювати;
  • буде грубим і агресивним, щоб протистояти силі матері.

Якщо ваш син говорить, що хоче зробити щось сам, надавайте йому таку можливість. Навіть якщо ви знаєте, що це є поганим рішенням. Нехай вчиться на власних помилках. Навчіть своїх дітей всьому необхідному і випускайте з «сімейного гнізда».

Ви згідні з цією думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector