– Як мене кохаєш, то й маму мою маєш любити! – Раніше з тещею я ладнав, та вона мене так підставила

Я завжди дивувався, чому усі чоловіки мають проблеми з тещами. Насправді я така людина, що з усіма ладнаю. Коли Віка познайомила мене з мамою, ще до весілля, зробив все, аби їй сподобатись. І вважав, що мені вдалося.

Згодом, щоразу, коли теща приходила і робила мені зауваження – відповідав жартом. Думав, що саме гумор допоможе нам потоваришувати. Та як я помилявся.

Нещодавно Ніна Вікторівна затіяла ремонт. Дружина попросила допомогти їй купити необхідні будівельні матеріали, привезти все додому, адже здебільшого такі речі дуже важкі. Звісно, я погодився. Ще й сказав, що охоче з ремонтом допоможу. І ось, коли я вже відпросився з роботи й поспішав до тещі, яка вже була в магазині, вона раптом зателефонувала:

 – Не треба їхати, я тут знайому з чоловіком зустріла. Вона допоможе!

 – І донесе? Це ж важко?

 – Так-так, не переймайся!

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я здивувався, хто ж добровільно погодиться носити все те. На вечір я повернувся додому, там вже була дружина – дуже лиха та ображена.

 – Що сталось?

 – Ти хочеш, щоб мама до лікарні потрапила?

Пошепки

 – Чому?

 – Як ти міг її з тими мішками залишити, вона ледве їх дотягнула! Невже так важко було допомогти?

 – Ти про що? Вона ж сама сказала, що не треба!

 – Так ти хотів! Правду вона казала, ти зовсім не серйозний, лише жарти в голові. 

– Твоя мама мене оббріхує!

 – Не смій її ще й звинувачувати. Як ти мене кохаєш – то мусиш і маму любити!

Минуло кілька днів, дружина мовчала. Я не розумів, чому теща так вчинила. А тоді якось ще й випадково почув розмову Віки з мамою.

 – Не буду я з ним розлучатись, – казала дружина.  – Думаєш так легко нормального чоловіка знайти? І не треба мене переконувати. Той Вітя ні до чого… Та й що, що заможний, мамо!

Я мало не впав, почувши це! Який ще Вітя? Вочевидь, теща давно проти мене кампанію розгорнула. Скажіть, що з цим робити. Хочеться поїхати та влаштувати їй скандал. Але чи не зроблю я цим гірше?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector